Gintarinė pora / Amber Couple / 2018

Tarptautinės sportinių šokių varžybos „Gintarinė pora“ – tai prestižinis renginys, garsinantis Kauną ir Lietuvą visame pasaulyje. Varžybų iniciatoriai – nusipelnę Lietuvos sportinių šokių treneriai ir teisėjai, Kauno miesto garbės piliečiai Jūratė ir Česlovas Norvaišos.

Kiekvienais metais varžybose dalyvauja geriausios mūsų šalies ir užsienio sportinių šokių šokėjų poros, teisėjauti atvyksta tarptautinės klasės teisėjai iš ne mažiau kaip trylikos šalių, pateikiama įspūdinga koncertinė programa.

2018 m. varžybos vyks gegužės 5–6 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Varžybų metu Motinos dienai skirtoje koncertinėje programoje pasirodys ne tik pasaulio ir Europos sportinių šokių čempionai, bet ir kitų sporto šakų atstovai: sportinės akrobatikos pasaulio čempionai iš Baltarusijos, akrobatinio rokenrolo pasaulio čempionai iš Maskvos, grupinių (Formation) šokių pasaulio čempionato finalininkų ansamblis iš Baltarusijos.

Pasaulio sportinių šokių federacija (WDSF) nuo 2013 m. leido organizuoti Pasaulio reitingo varžybas Standartiniuose ir Lotynų Amerikos šokiuose jaunimo ir suaugusiųjų grupėse, o 2018 m., atsižvelgdama į aukštą varžybų organizavimo lygį, jaunių ir senjorų grupėse.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-02-23, Spausdinti Spausdinti