Joninės Kaune 2017

Joninės Kaune 2017

Kauno senosios Nemuno prieplaukos amfiteatras.
Birželio 23 d. 20–23 val.

Programoje

Etninio folkroko grupės „TaRuta“ (Ukraina) ir „Marga muzika“.
Roko grupė „Bon Jeans“ su  „Bon Jovi“, „Def Leppard“, „Europe“ ir kitų grupių hitų programa.
Joninių laužas, žolynai, vainikų pynimai!
Renginio vedėjas Edvinas Vadoklis.
Renginys nemokamas.

Į šventę kviečia  Kauno  miesto savivaldybė ir Kauno kultūros centras „Tautos namai“.
Informaciniai rėmėjai – „Savaitraštis Kaunui“, portalas „Kas vyksta Kaune“, radijas „Extra FM“ .

KONCERTO DALYVIAI

20–21 val. etninio folkroko grupė
„TaRuta“ (Ukraina).

Kijevo kolektyvas „TaRuta“ – tai grupė etnomuzikologų (folkloro tyrinėtojų) ir profesionalių estrados muzikantų, nebijančių eksperimentuoti įnešant šiuolaikinio skambesio į autentišką ukrainiečių folklorą.

 Savo šalyje jei itin populiarūs, dažnai vadinami Maidano didvyriais, visą revoliucijos Ukrainoje laikotarpį dainavo ir kėlė kovinę dvasią Maidano scenoje.

Grupė „TaRuta“ turi gerbėjų ir Lietuvoje, lankosi čia ne pirmą kartą, yra koncertavusi per valstybines šventes, taip atsidėkodami Lietuvai už paramą. Yra įrašę dainų lietuviškai.

Daugiau info: https://www.facebook.com/TaRutaBand/

 21–22 val. etninio folkroko grupė
MARGA MUZIKA

Pasaulio etninės folk-roko muzikos grupė savo kūryboje jungianti skirtingas tautas ir skirtingus muzikos stilius. Tai projektas, vienijantis skirtingų tautų folklorą savo kūryboje. Nuo lietuvių liaudies sutartinių iki mongoliškų dainų. Programoje skamba latvių, lenkų, baltarusių, rumunų, slovėnų, žydų, serbų, vengrų, suomių,  graikų, anglų kalbos ir dar daugiau. Melodija – tai seniausia pasaulio kalba. Vienos kalbos neturinti daina, lyg tūkstantį kartų girdėta melodija tai – „Marga muzika“.
Enrikas Slavinskis – gitara, airiškas bazukis
Paulius Rukas – bosinė gitara
Gediminas Stankevičius – būgnai
Eglė Jačauskienė – vokalas
Jekaterina Pranevič – vokalas
Laurita Peleniūtė – vokalas

22–23 val. roko grupė
BON JEANS

Karštas ir pikantiškas, glamūrinis hardrokas, ekspresyviai ir energingai atliekamas veteranų muzikantų, suvienijusių savo pajėgas 2009 metais Bon Jovi ir Def Leppard projektams, uždirbusiems jiems publikos palaikymą visoje Lietuvoje, koncertuojant lauko festivaliuose, šventėse, populiariausiuose šalies klubuose.

Eilės prestižinių muzikinių apdovanojimų, gerai pažįstami veidai iš lietuviškų televizijų ekranų ir žinomų videoklipų herojai, niekada neturėję pauzės savo ilgametėje muzikinėje veikloje. Tai poproko veteranas Ramūnas Grybauskas ir jo ilgametis bendražygis Dalius Mintaučkis iš grupių „Angelas“ ir „Vitražas“. Amerikiečių gitarų „Charvel“ ir danų kompanijos „TC electronic“ reklaminis veidas Giedrius Balčiūnas, savo ankstyvą karjerą pradėjęs tokiais epitetais, kaip jaunosios kartos elektrinės gitaros virtuozas, 2007-ais metais laimėjęs geriausio gitaristo titulą visos šalies gitaristų konkurse „Gitarų šėlsmas“.  Taip pat savo įdirbį ir žinomumą tobulinęs legendinėje grupėje „S.B.S.“, ir LNK televizijos laidoje „Muzikos akademija“. Nenuilstantis grupės veteranas, legendinis „Tigro metų“ ir „Sindrome of Chaos“ būgnininkas Robertas Dusevičius, savo, kaip roko žvaigždės karjerą pradėjęs dar giliu sovietmečiu. Nenutrūkstamas jo darbas, kaip sesijinio muzikanto pelnė žinomo muzikanto veidą visoje Lietuvoje ir dalyje šiaurės-vakarų Lenkijos.

Grupės nariai pabrėždami savo tautiškumą ir etninį išskirtinumą gimus ir užaugus Kaune, puoselėja lietuviškos muzikos kurybą savo repertuare, ko pasekoje 2012 metais pradėjus nuosekliai dirbti prie autorinių kūrinių, 2014 metų gale buvo įrašytas debiutinis grupės albumas. Grupės nariai daug dėmesio skiria ne tik savo instrumentų ir aparatūros kokybei, bet ir įvaizdžio elementams, kostiumams ir scenos dekoracijoms, praturtindami savo koncertus, suteikiant įdomų reginį žiūrovams.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-06-14, Spausdinti Spausdinti