Lietuva – mano veidas.

Projektas/kūrybinės dirbtuvės „Lietuva – mano veidas“. 

Kviečiame visus – vyrus ir moteris, mažus ir vyresnius, dirbančius, skubančius, atostogaujančius ar stabtelėjusius, su šeima, draugais, bendradarbiais ar bendramoksliais, ankstų rytą ar vakarą susiburti šiltam kūrybiniam pasibuvimui ir sudalyvauti projekte – palikti savo pėdsaką istorijoje – išausti savo mintis apie Lietuvą ir Lietuvai. 

Kam šis projektas?
Artėjant atkurtos Lietuvos 100 metų sukakčiai vis keliam klausimus. Kam svarbi Lietuva? O gal nesvarbi? Gal kas liūdit dėl jos ar džiaugiatės? O gal tiesiog esate čia ar nesate be jokių klausimų kėlimo? Šias ar kitas mintis siūlome išreikšti audimo kalba… kalbėti, prisiminti, grįžti į istoriją, būti, jausti, austi, kad sudėję po dalelę tos Lietuvos, kurią nešiojamės savyje, gimtų vienas bendras atspindys – tapiserijos mozaika „Lietuva – mano veidas“.

Kas ta tapiserija?
Iš pranc. tapisserie – rankų darbo austinis sieninis kilimas.

Kodėl austi?
Nes tekstilė pati artimiausia žmogui, jo kūnui. Tai lėtas procesas, kuriam vykstant, rankomis liečiamas kiekvienas milimetras, o jūsų mintys bei jausmai geriasi į minkštą audinį.

Pirmoji projekto dalis – kūrybinės dirbtuvės. Jų metu susipažinsite su tapiserijų audimo būdu ant mažų rėmelių ir projekto idėja – kurti savo mažą tapiseriją, kuri taps vieno didelio kūrinio dalele. Prisimindami (arba ne) kiekvienam svarbius Lietuvos istorijos įvykius ir kalbėdami (arba nekalbėdami) apie dabartį, su mūsų pagalba nuausite 8x8cm. dydžio audinukus, kur „sudėsite“ savo mintis, jausmus, spalvą, simbolį…

Antroje projekto dalyje, remiantis dalyvių mintimis, bus sukurtas didelio formato piešinys, pagal kurį maži kūrybinių dirbtuvių dalyvių audiniai bus jungiami į vieną didelę tapiseriją/mozaiką. Užbaigtą kūrybinį darbą planuojama eksponuoti Kauno kultūros centre „Tautos namai“, Lietuvos Respublikos Seime ar net ten, kur jūs norėtumėte jį matyti.

Kviečiame švęsti Lietuvos gimtadienį kartu su mumis šiltai ir kūrybingai.

🏚 Kur? – Kauno kultūros centro „Tautos namai“ tekstilės studijoje „Gijų sodai“.
⏳ Kiek trunka? – 1–4 valandas (priklausomai nuo dalyvių amžiaus, grupės dydžio ir pageidavimų).
👥 Kam? – 4-10 žmonių grupei (vyresniems nei 12 metų). Jei į kūrybinį užsiėmimą nori įsitraukti keli 6-11 m. vaikai, jiems taip pat turėsime ką pasiūlyti.
💶 Užsiėmimo kaina – auka kūrybinių dirbtuvių metu naudojamoms medžiagoms arba geras darbas Lietuvai.

📞 Susitikimui registruokitės tel.: +370 612 15828
✉ Registruotis ar klausti galite jau dabar el. paštu a.vitkūnienė@tautosnamai.lt

Gijų sodai FB

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-07-14, Spausdinti Spausdinti