Naujienos

Joninių koncertą triukšmingai ir linksmai užbaigs „Rebelheart“!

2018-05-15

Grupė „Rebelheart“.

1992 02 29 diena. Ši paslaptinga ir įdomi diena subūrė 4 žmones į vieną branduolį, kurį jie pavadino „Rebelheart“. Grupės sudėtis nepakito nuo pat pirmosios dienos. Jos nariai: Darius Mickus – vokalas, gitara; Dainius Urbanavičius – gitaros; Kęstutis Jurkšaitis – būgnai; Regimantas Turūta – bosinė gitara.

Daugiau kaip 800 koncertų Lietuvoje, Baltijos šalyse, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Norvegijoje, Rusijoje…

Nuo 1994 metų grupė buvo nominuojama prestižiškiausiuose Lietuvos muzikiniuose apdovanojimuose ir tris kartus buvo pripažinta geriausia Lietuvos roko grupe.

9 CD, 7 video klipai, 1994 metais nufilmuoti du tikro garso koncertai LNK televizijoje, 2008 metais – Lietuvos Ryto televizijoje.

Savo istorijoje grupė kūrė bendrus projektus ir koncertavo kartu su daugeliu ryškiausių Lietuvos atlikėjų. Grojo vienoje scenoje su tokiomis roko pasaulio įžymybėmis, kaip „New Model Army“, Bruce Dickinson Band (ex „Iron Maiden“), Rod Stewart (2010 m.), Lenny Kravitz (2011 m.), Marilyn Manson (pastarojo koncertus RH „apšildė“ du kartus – 2001 ir 2012 metais), „Def Leppard“ (2014 m.) ir kitais.

Šiuo metu „Rebelheart“ aktyviai kuria ir įrašinėja dainas naujam albumui, su nekantrumu laukia, kada galės jas pristatyti savo klausytojams bei žengia žingsnį į naują, paslaptimi dvelkiantį, bet ryškią žinutę nešantį „For Peace in the World“ projektą.

Grupė „Rebelheart“ soc. tinkle Facebook. Plačiau…

(nuotraukos iš grupės „Facebook“ paskyros)

Šventės programoje

Grupės „Baltos varnos“ (folk), „Ūkanose“ (folk rock) ir „Rebelheart“ (rock)
su populiarių pasaulio hitų ir žinomiausių grupės dainų programa.
Renginio vedėjas Edvinas Vadoklis.
Joninių laužas, žolynai, vainikų pynimai!
Renginys nemokamas.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-05-15, Spausdinti Spausdinti