Naujienos

Projektas/kūrybinės dirbtuvės „Lietuva – mano veidas“.

2017-07-14

Projektas/kūrybinės dirbtuvės „Lietuva – mano veidas“ atvyksta pas jus.

Kviečiame visus – vyrus ir moteris, mažus ir vyresnius, čia esančius ir grįžusius atostogauti, su šeima ir draugais, lietingą vasaros popietę ar saulėtą savaitgalį susiburti šiltam kūrybiniam pasibuvimui ir sudalyvauti projekte – palikti savo pėdsaką istorijoje – išausti savo mintis apie Lietuvą ir Lietuvai.

Kam šis projektas?
Artėjant atkurtos Lietuvos 100 metų sukakčiai vis keliam klausimus. Kam svarbi Lietuva? O gal nesvarbi? Gal kas liūdit dėl jos ar džiaugiatės? O gal tiesiog esate čia ar nesate be jokių klausimų kėlimo? Šias ar kitas mintis siūlome išreikšti audimo kalba… kalbėti, prisiminti, grįžti į istoriją, būti, jausti, austi, kad sudėję po dalelę tos Lietuvos, kurią nešiojamės savyje, gimtų vienas bendras atspindys – tapiserijos mozaika „Lietuva – mano veidas“.

Kas ta tapiserija?
Iš pranc. tapisserie – rankų darbo austinis sieninis kilimas.

Kodėl austi?
Nes tekstilė pati artimiausia žmogui, jo kūnui. Tai lėtas procesas, kuriam vykstant, rankomis liečiamas kiekvienas milimetras, o jūsų mintys bei jausmai geriasi į minkštą audinį.

Pirmoji projekto dalis – kūrybinės dirbtuvės. Jų metu susipažinsite su tapiserijų audimo būdu ant mažų rėmelių ir projekto idėja – kurti savo mažą tapiseriją, kuri taps vieno didelio kūrinio dalele. Prisimindami (arba ne) kiekvienam svarbius Lietuvos istorijos įvykius ir kalbėdami (arba nekalbėdami) apie dabartį, su mūsų pagalba (jei reikės ;)) nuausite 8x8cm. dydžio audinukus, kur „sudėsite“ savo mintis, jausmus, spalvą, simbolį…

Antroje projekto dalyje, remiantis dalyvių mintimis, bus sukurtas didelio formato piešinys, pagal kurį maži kūrybinių dirbtuvių dalyvių audiniai bus jungiami į vieną didelę tapiseriją/mozaiką. Užbaigtą kūrybinį darbą planuojama eksponuoti Kauno kultūros centre „Tautos namai“, Lietuvos Respublikos Seime ar net ten, kur jūs norėtumėte jį matyti 😉

Kur? – pas jus arba sutartoje vietoje 😉
Kada? – vasaros metu (nuo rudens kviesime į kūrybines dirbtuves Kauno kultūros centre „Tautos namai“).
Kiek trunka? – 2–4 valandas (priklausomai nuo dalyvių amžiaus, grupės dydžio ir pageidavimų).
Kam? – 4-9 žmonių grupei (vyresniems nei 14 metų). Jei į kūrybinį užsiėmimą nori įsitraukti keli 7-13 m. vaikai, jiems taip pat turėsime ką pasiūlyti.
Užsiėmimo kaina – auka transporto kuro išlaidoms, jei iki jūsų mums bus tolimas kelias. Arba laukiame atvykstant pas mus (mes savo lokacijos vietą galime keisti, juk vasara – skambinkite – tarsimės ;))

Susitikimui registruokitės tel. +370 612 15828
Registruotis ar klausti galite jau dabar el. paštu a.vitkūnienė@tautosnamai.lt

Kviečiame švęsti Lietuvos gimtadienį kartu su mumis šiltai ir kūrybingai.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-07-14, Spausdinti Spausdinti