Renginiai

FFPP. Psycho. GoraParasit.

KADA? 2017-11-16 19:00 KUR? Kauno kultūros centras „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79)

Lapkričio 16 d. (ketvirtadienį) 19 val.
Kauno kultūros centre „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79), Didžiojoje salėje. 

FFPP (Foreign Friendly Performances Platform).

APIE PIRMĄ SERIJĄ ‘PSYCHO’

Pirmoje serijoje ‘PSYCHO’ režisiere-prodiusere, koncepcijos ir metodologijos autore Gintare Minelgaite IR NUOSTABIAUSI TALENTINGIAUSI aktoriai Marijus Mažūnas, Ričardas Myka ir Milda Alsienė visiškai išteisins bet kokias neigiamas termino ’psichopatas’ reikšmes ‘Noir’ (liet. ‘juodas’) filmo žanro tipaže. Noir filmuose įprastai vaizduojama tamsa (tiesiogine ir perkeltine prasme) Daugumoje šių filmų atsispindėjo Šaltojo karo diktuojama nuotaika: nepasitikėjimas, blankuma, nekaltumo praradimas, neviltis ir paranoja. Antihumaniški moralės konfliktai, beprasmiškumas ir neteisybės jausmas. Viskas labai šiuolaikiška.

Šis projektas, pasižymintis išskirtinumu, informatyvumu, tiria ir puoselėja kino unikalumą. Projekto autorė Gintarė Minelgaitė, pasižyminti netradiciniu požiūriu į skirtingas meno formas, pastatymu ‘Like in the movies’ sieks plėsti nusistovėjusį požiūrį.

Bilietai parduodami 1 val. prieš pasirodymą arba bilietai.lt / Įsigyti bilietą

Kaina 15/13 Eur.

APIE ‘JUST LIKE IN THE MOVIES’

‘Just Like in the movies’ – besivystantis performatyvaus meno projektas apie filmus žmonėms, mėgstantiems kiną ir tiems, kurie yra veikiami šiandieninės informacijos srautų. ‘Like in the movies’ – novatoriška ir originali kino-teatro performatyvių pastatymų serija, kuri tiria filmų pasaulį iš įvairių perspektyvų, pasitelkiant vaizduote ir protu. ‘Like in the movies’ – siūlo išskirtinį požiūrį į santykį tarp dviejų meno formų : kinematografijos ir inscenizacijos. Performatyvi reprezentacija provokuoja jaunąją kartą domėtis kino kultūra, istorija, ištakomis, tačiau pastatymo stilistika siekiama patenkinti ir kino žinovą.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-10-12, Spausdinti Spausdinti