Renginiai

Asociacijos „RAUDONOS NOSYS. Gydytojai klounai“ naujų narių priėmimas ir atranka (I etapas, I dalis).

KADA? 2018-02-24 10:00 KUR? Kauno kultūros centras „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79)

Pastaba: registruojantis prašome pasitikslinti pradžios laiką. 

Vasario 24 d. (šeštadienį) nuo 10 val.
Kauno kultūros centre „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79), 4 aukšte, „Šelteryje“.

BURIAMA NAUJA GYDYTOJŲ KLOUNŲ KOMANDA KAUNE

Norint tapti gydytoju klounu reikia būti ne tik puikiu artistu, bet ir turėti didelę širdį, kuri nuolatos sieks sergantį vaiką paversti žvaigžde! Kitaip tariant, šiam darbui reikalingi improvizaciniai ir muzikalūs gebėjimai, privalumas pantomimos, akrobatikos, žongliravimo ir šokio/ judesio pagrindai. Profesionalūs klounai dirba poroje po du, užsukdami į palatas ir individualiai bendraudami su vaikas per jų fantaziją ir vaizduotę.

Gydytojas klounas turi turėti darbo su vaikais patirties, būti puikus improvizatorius, geras klausytojas ir žinoma, juokingas! Klounų apsilankymai praskaidrina ligoninės kasdienybę, mažina stresą ir baimę, padeda atsipalaiduoti, lavina vaizduotę. Profesionalus gydytojas klounas turi turėti aukštąjį išsilavinimą, norėti tobulėti klounados srityje ir dalyvauti vietiniuose ir tarptautiniuose mokymuose, galėti skirti tam laiko ir mėgti dirbti komandoje.

SKLEISK ŠYPSENAS, KURIOS PADEDA SVEIKTI!

Klounados žinių mes nuolat mokomės iš garsiausių klounados ir fizinio teatro mokytojų, tokių kaip Ami Hattab, Aitor Basauri Baruetabena, Jos Hauben, Sergi Estabanell, Helene Gustin ir kt. Esame humoro mokyklos „School of Humor“, įsikūrusios Vienoje, mokiniai. Turime galimybę susitikti ir dalintis savo patirtimi su gydytojais klounais iš įvairių pasaulio šalių. Mes deriname tavo darbo laiką prie tavo užimtumo, suteikiame pastovias pajamas, pagal tavo darbo krūvį. Vykdome ir kitus projektus prie kurių galėsi prisijungti ateityje.

Lauki? Nori? Nežinai? Bandyk!

Registruokis į atranką siųsdamas savo gyvenimo/ kūrybos aprašymą el. paštu simona@raudonosnosys.lt iki vasario mėn. 20 d.

Planuojamos atrankų datos:

I etapas
Vasario mėn. 24-25 d. (Kaune)

II etapas
Kovo mėn. 3-4 d. (Kaune)

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-02-01, Spausdinti Spausdinti