Renginiai

Dirbtuvės MINKŠTOJI AKROBATIKA

KADA? 2019-08-20 18:30 KUR? Kauno kultūros centras (Vytauto pr. 79, Kaunas)

Minkštoji akrobatika – tai dirbtuvės, skirtos susipažinti su akrobatikos pagrindais ir jos skirtingomis šaknimis. Šiuo metu egzistuoja daug akrobatikos sričių ir atlikimo būdų, kurių esmė ta pati – pakilti nuo žemės ir saugiai bei minkštai nusileisti. Tai bus pagrindinė dirbtuvių idėja, kurią plėtosime ir dalinsimės su dirbtuvių dalyviais.

 

APIE LEKTORIŲ

Džiugas Kunsmanas – šiuolaikinio cirko aktorius, akrobatas. Judesiu pradėjo domėtis Vytauto Didžiojo universitete, kuriame studijavo vaidybos programą. Laisvą nuo studijų laiką skyrė įvairioms judėjimo formoms: šiuolaikiniam šokiui, kovos menui capoeira, akrobatikai (tricking). Džiugas yra vienas iš  2015 m. I. Puišytės kurto šiuolaikinio šokio spektaklio „Rezonansas“ šokėjų. 2016 m. kartu su bulgarų režisieriumi ir dramaturgu Y. Vasilev kūrė fizinį performansą “Nutricula”, už kurį buvo apdovanotas “Fortūnos“ diplomu Kaune. Vėliau tęsė mokslus šiuolaikinio cirko mokykloje „Flic scuola di circo“, kurioje lavino akrobatikos įgūdžius ir įgijo „hand to hand“ specialybę.

 

DATA: 2019 METŲ RUGPJŪČIO 20-21 DIENOS

DIRBTUVIŲ LAIKAS (abi dienas): 18:30 – 20:15

 

DIRBTUVĖS VYKS ADRESU:

Kauno kultūros centras, III aukštas, 302 SALĖ

Vytauto pr.79/Kęstučio g.1, Kaunas

 

RENGINYS MOKAMAS

 

NORINTIEMS DALYVAUTI DIRBTUVĖSE REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA (registracija į dirbtuves vyksta iki rugpjūčio 19 dienos).

 

DAUGIAU INFORMACIJOS apie dirbtuves galima sužinoti parašius el. paštu: mlab.kaunas@gmail.com

Paskutinį kartą atnaujinta: 2019-08-08, Spausdinti Spausdinti