Renginiai

Improvizacijos teatras „Kitas kampas“. Spektaklis „Nuostabūs dalykai“ (N-14).

KADA? 2019-05-23 18:00 KUR? Kauno kultūros centras (Kęstučio g. 1)

Gegužės 23 d. (ketvirtadienis) 18 val.
Kauno kultūros centras.

Spektaklis „Nuostabūs dalykai“.

Režisierius – Kirilas Glušajevas.
Vaidina, improvizuoja – Martynas Nedzinskas.
Dailininkas – Antanas Dubra.
Kompozitorius – Dmitrijus Golovanovas.
Režisieriaus asistentė – Airina Kazlauskaitė.

10-tas sezonas – tik pradžia!

Jei norisi eiti toli, ne tik tiesiai – tau reikia improvizacijos. Jei norisi eiti savaip, ne tik teisingai – tau reikia improvizacijos. Jei norisi matyti galimybes, ne tik galą – tau reikia improvizacijos. Galiausiai – jei mėgsti juoktis! Tau. Jos. Reikia.

Jau daug žiūrovų tuo įsitikino per devynis „Kito kampo“ sezonus. Jubiliejinį, 10-tąjį, sezoną pradedantis profesionalus improvizacijų teatras sako: „Viskas tik pradžia.“ Bet kuri situacija gali būti pradžios taškas naujai ir, svarbiausia, linksmai istorijai, jei pažvelgi kitu kampu.

Spektaklyje „Nuostabūs dalykai“ aktorius, Auksinio scenos kryžiaus laureatas Martynas Nedzinskas kitu kampu drauge su žiūrovais pažvelgia į gyvenimo iššūkius. Įsivaizduok – tau septyneri. Tėtis pasako, kad mama ligoninėje. Ir tada tu sukuri nuostabių dalykų, dėl kurių verta gyventi, sąrašą. Žiūrovai džiovinasi skaidraus juoko ašaras ir išeina išmokę nuostabių dalykų.

Po spektaklio vyks 1 val. diskusija su spektaklio režisieriumi Kirilu Glušajevu, aktoriumi Martynu Nedzinsku ir profesionaliu psichologu.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Bilietai.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2019-04-05, Spausdinti Spausdinti