Renginiai

Kūrybinės dirbtuvės: tapiserijos mozaika „Lietuva – mano veidas“.

KADA? 2019-01-13 14:00 KUR? Kauno kultūros centras (Kęstučio g. 1)

Sausio 13 d. (sekmadienis) 14 val.
Kauno kultūros centras.

Suausk savo jausmus kūrybinėse dirbtuvėse.

Tęsiame Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui skirtą projektą – Tapiserijos mozaikos „Lietuva – mano veidas“ kūrimą. Kviečiame visus – vyrus ir moteris, mažus ir vyresnius, su šeima, draugais ar bendraminčiais į kūrybines dirbtuves išausti savo mintis ir jausmus apie Lietuvą. Sudėję po dalelę tos Lietuvos, kurią nešiojamės savyje, kursime vieną didelę tapiseriją (pranc. tapisserie – rankų darbo austinis sieninis kilimas), atspindinčią mus visus.

Pirmoji projekto dalis – kūrybinės dirbtuvės. Jų metu susipažinsite su tapiserijų audimo būdu mažuose rėmeliuose bei projekto idėja – kurti savo mažąją tapiseriją, kuri taps vieno didelio kūrinio dalimi. Kviesime akimirkai pamąstyti apie savo santykį su Lietuva ir, su mūsų pagalba, išausti 8 x 8 cm dydžio audinukus, „sudedant“ į juos savo mintis ir jausmus, išreikštus per simbolius, spalvas.

Antroje projekto dalyje, remiantis dalyvių mintimis, bus sukurtas didelio formato piešinys, pagal kurį mažus kūrybinių dirbtuvių dalyvių audinius jungsime į vieną didelę tapiseriją-mozaiką. Užbaigtą kūrybinį darbą nuo 2020 m. vasario 16 d. galėsite pamatyti Kauno kultūros centre bei kitose kultūrinėse erdvėse.

Būtina registracija tel.: +370 612 15828
Užsiėmimai vyks 200 auditorijoje.

Susitikime!

Paskutinį kartą atnaujinta: 2019-01-04, Spausdinti Spausdinti