Renginiai

No Theatre spektaklis Būtis nr. 2.

KADA? 2017-12-23 19:00 KUR? Kauno kultūros centras „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79)

Gruodžio 23 d. (šeštadienį) 19 val.
Kauno kultūros centre „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79).

No Theatre spektaklis Būtis nr. 2

Ivan Vyrypear
Vienos dalies tragedija su komiškais intarpais.

Režisierius
Vidas Bareikis

Vaidina
Raimondas Klezys
Andrius Alešiūnas
Povilas Jatkevičius
Greta Šepliakovaitė

Aprašymas:

8 – asis „No Theatre“ sezonas startavo pavadinimu „Restart“! Režisierius Vidas Bareikis pasitelkęs jaunųjų aktorių komandą žengė į dar vieną naują etapą. „Jaunas teatro kraujas“ – toks šūkis lydės teatro judėjimą „No Theatre“ visus metus. V. Bareikis su komanda ruošia net keturias premjeras. Pirmoji „No Theatre” sezono premjera, kuri papildė repertuarą, buvo pagal dramaturgo I.Vyrypajevo pjesę sukurtas spektaklis – „Būtis nr.2“. Šis spektaklis taps pirmu jaunųjų studentų žingsniu profesionalioje teatro scenoje.

I.Vyrypajevas – garsus savo neeiliniu pjesių žanru bei giliu požiūriu į šių dienų pasaulį. Pjesė „Būtis Nr.2“ yra viena pirmųjų jo pjesių. Pasak autoriaus, ji yra parašyta šizofrenija sergančios psichiatrinės ligoninės pacientės Antoninos Velikanovos. Pagrindinės veikėjos didžiausias gyvenimo klausimas „ar yra kažkas daugiau?“. Bandydama į jį atsakyti, moteris leidžiasi į dialogą su Dievu, kuris nėra toks Dievas, kokį įsivaizduoja daugelis iš mūsų. Greičiau tai vidinis demonas, kuris gyvena moters galvoje ir bando jai įrodyti savo tiesą. Mes gyvename šiame kvailame pasaulyje, vien dėl to, kad yra kažkas daugiau ar nėra nieko, ir tai tik šizofrenija sergančios moters mintys? Kuri tiesa nugalės? Šis spektaklis skirtas tiems kurie yra tikintys, ir tiems kurie yra netikintys. Kaip pasakė vienas iš pjesės veikėjų „Jeigu tu tiki Dievu, tai nereiškia, kad ir Dievas tiki tavimi“.Spektaklį papildys komiškos pranašo Jono interliudijos, kurios senaisiais laikais teatre buvo skirtos pralinksminti žiūrovus esant tragiškam, sunkiam siužetui.

Vido Bareikio režisuojamame spektaklyje veiks Raimondas Klezys, Andrius Alešiūnas, Povilas Jatkevičius bei Greta Šepliakovaitė.

Spektaklis skirtas publikai N-16.

Bilietai: bilietai.lt arba 1 val. prieš spektaklį.
Domėtis arba pirkti bilietą ČIA.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-12-06, Spausdinti Spausdinti