Renginiai

Teatralizuotas „Quorum“ koncertas vaikams ir ne vaikams pagal S. Gedos eiles.

KADA? 2018-11-11 17:00 KUR? Kauno kultūros centras (Kęstučio g. 1)

Lapkričio 11 d. (sekmadienis) 17 val.
Kauno kultūros centras.

„Quorum“ Dainų karuselė  (vaikams ir ne vaikams).
Teatralizuotas koncertas pagal S. Gedos eiles.

Vaikiškos ir ne visai vaikiškos dainos suskambės pačiu įdomiausiu būdu – a cappella, o jas padainuos profesionalus vyrų vokalinis ansamblis „Quorum“.

Netikite, kad galima apsieiti be muzikos instrumentų ir nenuobodžiauti? Užsukite į „Quorum“ atliekamų dainų karuselę ir įsitikinsite, kad jiems dainuojant jokių instrumentų nė nereikia. Bet nenustebkite, jeigu ausys vis dėlto  išgirs tromboną ar marimbą. Mušamuosius tai tikrai girdėsite, bet visa tai tebus apgaulė! Skambės tik šeši vyriški balsai ir labai labai gražios dainos. Tas dainas žinos vaikai, tėveliai ir seneliai, o dar nežinantys susipažins su jomis ir jau niekada nebepamirš.

Kartu su „Quorum“ pasisvečiuosime šviesiame poeto Sigito Gedos poezijos pasaulyje, sulipdytame iš būtų ir nebūtų dalykų. Suaugusieji čia pasijus vaikais, o vaikai galės pabūti kaip suaugę. Tuo pačiu prisiminsime ir paminėsime poeto 75-ąsias gimimo bei 10-ąsias mirties metines. Poetas sakydavo, jog kurdamas eiles girdi muziką. Mes dainose girdėsime nepakartojamas jo eiles apie baltąją varnelę, du mažus baltus pingvinus, karakumų asilėlį, senas mašinėles, riešutų žydėjimą ir dar daug kitų. Žinomas dainas dainuos kontratenoras Laimonas Bendaravičius, tenorai Andrius Bartkus, Marius Turlajus, baritonas  Gintautas Skliutas, bosas Romanas Savickas ir beatbox’eris Šarūnas Navickas.

Tad šis teatralizuotas koncertas bus išskirtinė galimybė vaikams ir ne vaikams susipažinti su žmogaus prigimčiai artimiausiu – dainavimu a cappella.

Vyrų vokaliniam ansambliui „Quorum“ jau 13 metų. Laikui bėgant ansamblio sudėtis keitėsi, tačiau pavadinimas ir jo reikšmė liko tokie patys. „Quorum“ tai ne choras, o minimalus dainininkų skaičius, kurio užtenka, jog a cappella dainuojama muzika gerai skambėtų. Pasitelkę vokalinę perkusiją – beatbox’ą, ansamblio dainininkai savo balsais sukuria nepakartojamą, beveik instrumentinį skambesį.

Bilietų kaina 5–20 eur.

Bilietai.lt

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-10-08, Spausdinti Spausdinti