ŠARKA 2017.

INFORMACIJA DALYVIAMS
(
Žiūrovams žemiau)

Kviečiame dalyvauti!
Papuošalų, aksesuarų ir knygų šventė – edukacinė mugė „ŠARKA“ – balandžio 1 d. 12–17 val.

Dauguma lietuvaičių nuo seno garsėja darbštumu, išradingumu ir gebėjimu sukurti ką nors mielo bei gražaus. Ir dabar įvairiuose forumuose, socialiniuose tinkluose aptinkame nemažai gražių darbelių, ypač papuošalų ir aksesuarų, kuriais kūrėjos dalinasi su draugais, siūlo įsigyti, dovanoti įvairiomis progomis.

Pirmąjį balandžio šeštadienį Kauno kultūros centre „Tautos namai“ organizuojama antroji papuošalų, aksesuarų ir knygų šventė – edukacinė mugė „ŠARKA“. Kviečiame kūrėjus (mėgėjus ir profesionalus) susiburti viename renginyje. Turintiems noro ir galimybių siūlome rengti kolekcijų pristatymus, prezentacijas, organizuoti dirbtuvėles, technikų demonstravimus. Jūsų pasirodymai bus įtraukti į šventės programą, dalyvio mokesčiui bus taikomos nuolaidos.

Kviečiame dalyvauti ir knygų leidėjus.

Šventė-mugė vyks Kultūros centro erdvėse, kurios po remonto atrodo neatpažįstamai. Planuojami koncertai, knygų pristatymai, sveikatingumo užsiėmimai ir kitos pramogos. Tikslią programą paskelbsime netrukus.

Edukacinės mugės dalyvio bilietas – 5 eurai, mugės mokestis įmonėms – 10 eurų.
Informaciją apie save ir darbelių nuotraukas prašome siųsti el.paštu j.lakstiniene@tautosnamai.lt . Informacija tel. (8 37) 309 661.

INFORMACIJA ŽIŪROVAMS
Žiūrovams įėjimas į mugę ir renginius – nemokamas.

Pirmąjį balandžio šeštadienį Kauno kultūros centre „Tautos namai“ organizuojama papuošalų, aksesuarų ir knygų šventė – edukacinė mugė „ŠARKA“.
Įvairiose centro erdvėse vyks knygų pristatymai, susitikimai su kūrėjais, edukaciniai užsiėmimai, veiks dirbtuvėlės.
Renginyje pačiais įvairiausiais papuošalais bei aksesuarais galės džiaugtis ir puoštis visi – pradedant kūdikiais ir baigiant senjorais.
Mėgėjų susibūrimas ir profesionalų dalyvavimas pasiūlys didelę kainų įvairovę.

Puošimės, mokysimės, pramogausime – balandžio 1 dieną, nuo 12 iki 17 val.

Renginio programoje

Balandžio 2-ąją minima Tarptautinė vaikiškos knygos diena, kuomet vyrauja tradicija padovanoti vaikams knygelę. Ši diena pasirinkta ne šiaip sau – tai pasakų kūrėjo Hanso Kristijano Anderseno gimtadienis. Šią dieną daugybėje šalių rengiamos vaikų ir jaunimo literatūros savaitės, konkursai, parodos, konferencijos.
Mes ta proga pakviesime vaikus ir jų tėvelius ne tik paklaidžioti tarp knygelių mugėje!

Šventės „Šarka“ staigmenanuotaikingas vaikų kolektyvų koncertas „Mes iš pasakų šalies“, skirtas Hanso Kristiano Anderseno gimtadieniui. Dalyvaus vaikų dainos ir šokio studijos „Tu ir Aš“, „Svajonių gija“, „Vaidilutė“, neoklasikinio šokio teatras „Releve“,  vaikų liaudiškų šokių kolektyvas „Šėltinis“. Programą ves Edvinas Vadoklis ir Kauno Kazio Binkio teatro personažai.
Pradžia 13 val.

Šventės dalyvis: UAB „GERADARIAI“.
Daugybė knygelių tik po 1 Eur
!
Šauniai paminėsime Tarptautinę vaikiškos knygos dieną.

Apie UAB „Gerdariai“:
Įmonė nuo 2010 m. kokybiškai, kūrybiškai, linksmai ir atsakingai teikia leidybos, reklamos, viešosios komunikacijos, renginių organizavimo, marketingo idėjų bei edukacines paslaugas. Mes padedame ir linksmai pramogauti, ir sėkmingai uždarbiauti, ir naudingai pasimokyti. Siūlome gana platų lavinamųjų knygelių (vaikams nuo 3 metų) ir edukacinių stalo žaidimų (vaikams nuo 2 metų) asortimentą. Knygelėse ir edukaciniuose žaidimuose esančios užduotys sukurtos atsižvelgiant į vaiko poreikius. Užduotėlių dėka mažyliai lavina ne tik smulkiąją motoriką, ugdo loginį mąstymą, tobulina rankos – akių koordinaciją, bet ir pratinasi veikti uždaroje erdvėje.
Jei reikia greitosios kūrybos pagalbos, tai geriausiai jums padės „Geradariai“!
Renginio metu – edukacinės dirbtuvėlės „Žaisk ir mokykis“.
Plačiau: https://www.facebook.com/Geradariai/?fref=ts

KNYGŲ ERDVĖJE

12 val. Jaunuosius skaitytojus ir jų tėvelius susitikti kviečia poetės Zenė Sadauskaitė, Zita Gaižauskaitė bei Vaikų literatūros muziejaus vadovė Daiva Šarkanauskaitė.

13 val.- su mugės svečiais bendraus bibliofilas, kolekcininkas Vidmantas Staniulis. Tema – „Reformacija. Lietuvių raštijos pradžia”.

14 val. rašytojas Laimonas Inis pristatys sakmių ir legendų knygas, kalbės tema „Nuo M. Mažvydo „Katekizmo“ iki…“. Skiriama šių metų – Kalbos, kultūros tematikai.

Šventėje dalyvaus Pasaulio lietuvių kultūros, mokslo ir švietimo centras, PLC leidykla. Bus pristatomos naujausios leidyklos autorių knygos.

15 val. Knygos „Kariesas, ėduonis ir Domo dantukai“ autorė Šarūnė Baltrušaitienė kvies tėvelius ir jaunuosius skaitytojus į pažintinės knygelės sutiktuves.

„Knygų erdvės“ koordinatorė Dalia Poškienė.
Lietuvos universitetų moterų asociacijos (LUMA) prezidentė, XXVII knygos mėgėjų draugijos pirmininkė, LŽS narė.

Informacinis šventės partneris

Šventės radijas

2016 m. renginio akimirkos.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-03-01, Spausdinti Spausdinti