Piniginės dydis labai svarbus faktorius renkantis tinkamą piniginę.

Vyriška piniginė – tai ne tik stilingas, bet ir funkcionalus aksesuaras. Mūsų piniginė kiekvieną dieną yra kartu su mumis. Nesvarbu ar mes esame parduotuvėje, sėdime teatre, ar vykstame į tolimą kelionę – mūsų piniginė yra šalia mūsų. Tačiau tam, kad šio aksesuaro funkcionalumas būtų kuo didesnis, dažnai iškyla atrodytų paprastas klausimas – koks vyriškos piniginės dydis yra pats geriausias?

Kur nešiojate savo piniginę?

Kuomet oras lauke atvėsta ir reikia vilktis šiltesniais rūbais, jūsų piniginės laikymo vieta gali būti vidinė palto arba striukės kišenė. Tokiu atveju atrodytų nekyla jokių didesnių bėdų. Tačiau jeigu už lango jau šviečia saulė ir šalta žiema tapo tik tolimu prisiminimu, tokiu atveju jums gali padėti vidinę kišenę turintis švarkas. Tiesa, velkantis švarką labai svarbu atsižvelgti į jo medžiagą ir įsitikinti, kad vidinėje kišenėje esanti piniginė, švarko nedeformuoja. Apskritai, daugelis žmonių pasakytų, jog vidinė drabužio kišenė yra puiki vieta piniginei tiek funkcionalumo, tiek ir bendros išvaizdos požiūriu.

Piniginė turi būti tinkamo dydžio

Tačiau bendra išvaizda, apie kurią mes čia užsiminėme, greičiausiai būtų atskiro straipsnio vertas aspektas. Kita vertus, juk piniginę labai dažnai norisi laikyti tiesiog kelnių kišenėje. Bet akivaizdu, jog kelnių kišenėje pūpsantis didelis kalnas, tikrai neprideda jums elegancijos. Ką reikėtų daryti tokiu atveju? Štai keletas patarimų:

  1. Perkelti piniginę į kuprinę arba portfelį.
  2. Įsigyti ploną ir kompaktišką piniginę.

Nešioti piniginę atskiroje kuprinėje arba portfelyje, daugeliui žmonių gali atrodyti nesaugu, todėl aptarkime antrąjį variantą. Iš esmės, optimalus piniginės pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo to, kokiam tikslui piniginė bus naudojama. Pavyzdžiui, jeigu savo piniginės laikysite tik keletą popierinių banknotų ir banko kortelių, jums pakaks plono kortelių dėklo. Tačiau, jeigu piniginėje norėsite sutalpinti ne tik visus turimus dokumentus, bet ir metalines monetas, jūsų piniginė atrodys visiškai kitaip. Taigi, renkantis tinkamą piniginę reikėtų žinoti, kokius daiktus joje laikysite ir rinktis tokį modelį, kuriame viskas tilptų. Tokiu atveju galėsite būti tikri, jog išsirinkta piniginė nėra per maža.

Tad koks tobulas vyriškos piniginės dydis? Čia tikriausiai reikėtų pasakyti, jog dydis turi priklausyti nuo poreikių, o svarbiausia yra surasti patikimą ir aukštos kokybės pinigines siūlančią parduotuvę. Šiam tikslui puikiai tinka internetinė parduotuvė VyriškosPiniginės.lt, kurioje tikrai rasite sau tinkančią ir patinkančią piniginę bei galėsite ją įsigyti internetu.

Parašykite komentarą