Naujienos

Varžybose „Gintarinė pora 2018“ antrą kartą šou surengs DDC breikeriai iš Vokietijos!

2018-03-30

Varžybose „Gintarinė pora 2018 “ antrą kartą pasirodys viena žymiausių breiko grupių DDC (Dancefloor Destruction Crew) iš Vokietijos. Praėjusiais metais abejingų nepalikusi grupės stebins ir šiemet.

Dalinamės akimirkomis iš praėjusių metų renginio. 

Apie grupę.

DDC, susikūrusi 1999 m. Schweinfurte (Bavarijoje), šiandien yra viena žymiausių breiko grupių visame vokiškai kalbančiame regione. Iš pradžių tik atlikdama nedidelius pasirodymus ir dalyvaudama breiko kovose, grupė nuolat augo, kol galiausiai tapo Vokietijos čempione, Europos čempione ir du kartus breiko šokių pasaulio čempione. Nuo 2002 metų DDC šokėjai reguliariai organizuoja aktyvius kursus bei treniruotes daugybei vaikų ir jaunuolių, taip ugdydami šios srities talentus. Šiuo metu kasdienės jų veiklos dalis – daugybė pasirodymų viešojoje televizijoje ir privačiuose kanaluose, taip pat darbai garsiems klientams. 2013 m. ši grupė laimėjo Europos geriausio šokių šou apdovanojimą ir įkūrė savo įmonę. DDC ir „Echo“ apdovanojimo laimėtojas Christoph Hagel suliejo klasikinę muziką, operinį dainavimą ir breiko šokius į pramoginį pasirodymą „Breakin´ Mozart“. Nuo 2014 metų grupė atliko pasirodymus daugiau nei 250 pramoginių pasirodymų, surengtų Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, kurie susilaukė didžiulės sėkmės. Savo naujuosiuose pasirodymuose DDC ir toliau derina akivaizdžiai skirtingus dalykus, kad jų šou būtų įdomūs, verčiantys susimąstyti ir kartu humoristiniai. „Breakdance in Lederhosen“ sujungia tradiciją ir modernizmą, pasitelkę moto „jei sportiniai bateliai dera prie tautinių drabužių, tai ir funky beats stilius dera prie alpių muzikos“. Renginių organizatoriai dabar jau pradeda vis geriau pažinti šią Vokietijos breiko šokių grupę. 2015 metais DDC atstovavo Vokietiją Wuqiao Tarptautiniame cirko festivalyje, vykusiame Kinijoje, ir atidarė Bavarijos savaitę Milane vykusioje EXPO parodoje. 2016 metų pradžioje DDC išsiruošė į turą su Europoje sėkmingiausiu akrobatikos šou „Feuerwerk der Turnkunst“: jie surengė du savo pasirodymus didžiausiose renginių salėse visoje Vokietijoje ir sulaukė daugiau nei 220 000 žiūrovų vos per keturias savaites. Nuo kovo iki gegužės mėnesio breikeriai spėjo surengti antrąjį 2016 metais turą per Vokietiją; šį kartą su pasirodymu „Das Beste der Feste”. Kartu su Florian Silbereisen ir daug kitų žvaigždžių jie dar kartą pademonstravo savo įspūdingus pasirodymus. „YOUNG STAGE“ scenoje Baselyje vykusiame cirko festivalyje akrobatai laimėjo taip trokštamą Publikos simpatijų apdovanojimą bei „Circus Roncalli“ apdovanojimą už įsipareigojimą. 2016 m. rugsėjo mėnesį breiko šokių pasaulio čempionai sėkmingai šventė savo antrojo bendrojo projekto su Christoph Hagel – viso vakaro šou „Fuck You Wagner!” – premjerą. Žiemą DDC dar kartą išsirengė į turą su „Breakin’ Mozart“ per daugybę miestų prieš kitą didžiulį turą po Vokietiją kartu su Florian Silbereisen ir daug kitų žvaigždžių.

*Vokietijos, Europos ir du kartus Breiko pasaulio čempionai

*Buvo apdovanoti kaip Geriausia Europos šokių grupė

*Apdovanoti „Specialiuoju prizu už puikų pasirodymą” Wuqiao Tarptautiniame cirko festivalyje, vykusiame KINIJOJE

*Pelnė „Publikos simpatijų apdovanojimą“ Tarptautiniame cirko festivalyje Bazelyje, Šveicarijoje

*Pirmojo TV šokių laidos sezono „Got to Dance Germany“ finalistai

*Pasirodymas „1. FC Bayern München“ kalėdiniame renginyje (svečiai: Karl-Heinz Rummenigge, *Uli Hoeneß, Pep Guardiola ir kt.)

*Pasirodymas FIA Formulės E sezono finale Londone (svečiai: Naomi Campbell, Britanijos karališkosios šeimos nariai)

*Pasirodymas labdaringose Dirk Nowitzki ir Manuel Neuer rungtynėse (Svečiai: Kai Pflaume, Sven Hannawald ir kt.

*Pasirodymas „Weißwurstparty“ renginyje, vykusiame „Stanglwirt“ (Svečiai: Uschi Glas, Andreas Gabalier ir kt.)

*Pasirodymas „Laureus Sport for Good“ labdaros renginyje (Svečiai: Franz Beckenbauer, Boris Becker, Axel Schulz ir kt.)

*Pasirodymas Frankfurte vykusioje tarptautinėje automobilių parodoje IAA; daug garsių užsakovų, pvz., „Porsche“, „BMW“, „BayWa“, „1&1“, „Loreal“, „REWE“, „s.Oliver“ bei daugelis kitų

*2015 metais dalyvavo daugiau nei 150 pramoginių pasirodymų, kurie vyko net septyniose šalyse

*2016 m. sausio mėnesį surengė turą per didžiausias renginių sales Vokietijoje, kurio metu sulaukė daugiau nei 220 000 žiūrovų

*Daugiau nei 250 pasirodymų su grupės viso vakaro šou „Breakin´ Mozart“, kuris sulaukė 2 400 žiūrovų pilnoje Miuncheno „Gasteig“ filharmonijos salėje.

*2016 m. rugsėjo mėn. įvyko grupės teatro šou „Fuck You Wagner!“ premjera, kuri sulaukė 5 000 žiūrovų 6 pasirodymuose, į kuriuose buvo išpirkti visi bilietai

*Dieter Bohlen citata laidoje „Das Supertalent“: „Bei euch wird es nie langweilig!“

*Surengė pasirodymus toliau nurodytose vietose, koncertų ir renginių salėse bei kitose susibūrimų vietose:

Miuncheno filharmonijos salėje, Fiurto miesto teatre, „Berliner Wintergarten Varieté“ teatre, „Liederhalle“ parodų ir konferencijų centre Štutgarte, „Helmut-List-Halle“ koncertų salėje, „Lanxess“ arenoje Kelne,  „Mercedes-Benz“ arenoje Berlyne, „Barclaycard“ arenoje Hamburge, „Olympiahalle“ arenoje Miunchene, „TUI“ arenoje Hanoveryje, Gamtos istorijos muziejuje (Londone), Schuhbecks teatre, „Oper Graz“ operos teatre, Valstybinėje Bavarijos kanceliarijoje, „BMW Welt“ muziejuje, Šarlotenburgo rūmuose. Planuojami pasirodymai „Prinzregententheater“ teatre Miunchene, „Theater am Aegi“ teatre Hanoveryje.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-03-30, Spausdinti Spausdinti