Įrenginėjate vonios kambarį arba planuojate jo remontą? Šiandieninėje rinkoje gausu gaminių, tinkančių tiek mažoms, tiek nestandartinėms erdvėms – daugelio gamintojų pasiūloje taip pat rasite platų sanitarinės įrangos asortimentą, kuris ne tik puikiai dera prie interjero stiliaus, bet ir užtikrina naudojimo komfortą net ir mažoje vonios erdvėje. Tarp pasiūloje esančių šiuolaikinių gaminių netrūksta aukštos kokybės vonios kambario keramikos, įskaitant funkcionalius praustuvus. Kuris iš jų bus geriausias pasirinkimas mažame vonios kambaryje?

Maža erdvė – mažas praustuvas

Gamintojai kasdien kuria vis naujesnius vonios keramikos modelius, įkvėptus, šiuolaikinio dizaino ir žinoma, naujausių technologinių pasiekimų. Puikus to pavyzdys – įvairių parduotuvių, pavyzdžiui, aikadaplius.lt esantys praustuvai, kuriuos galima pritaikyti net mažiausiame vonios kambaryje, o jų montavimas gali būti itin paprastas ir lengvas, nereikalaujantis specialių žinių ar įrangos. Kalbant apie praustuvų modelius, verta atsižvelgti į  pakabinamas arba įleidžiamas kriaukles. Pastarosios puikiai tiks, kai vonios kambaryje turime vietos spintelei, o pirmąjį variantą galima pakabinti ant sienos pasirinktoje vietoje, todėl bus daug lengviau sutvarkyti erdvę ir pritaikyti ją prie namų ūkio poreikių.

Pakabinami praustuvai – platus originalių formų modelių asortimentas

Priešingai nei atrodo iš pirmo žvilgsnio, pakabinamų praustuvų būna įvairių formų, dydžių ir dizainų. Priklausomai nuo to, kaip norime įsirengti vonios kambarį, turime susitelkti į tai, ko tikimės iš kriauklės: ar norime, kad ji būtų kuo mažesnė, skirta tik rankoms ir dantims plauti, ar planuojame ant jos pasidėti smulkius daiktus, ar planuojame prie jos įrengti papildomų priedų. Šiuos klausimus galime užduoti be galo, tačiau verta apie juos pagalvoti, nes tinkamai pasirinkę galime sutaupyti papildomos vietos smulkiems daiktams arba sumažinti užimamą erdvę, nepanaikindami būtiniausių prietaisų ir priedų.

Praktiški vietos taupymo sprendimai

Daugeliu atvejų kampinis praustuvas gali būti puikus sprendimas, kad turėtumėte papildomos vietos kosmetikai ir smulkiems tualeto reikmenims laikyti. Taip pat verta apsvarstyti ir įleidžiamų prausutuvų pasirinkimą – jų galima įsigyti įvairių formų ir spalvų, todėl jie atlieka ir dekoratyvinę funkciją. Tuomet keramiką galite sumontuoti ant spintelės arba specialiai paruošto stalviršio.

Parašykite komentarą