Žaidimų entuziastai galėtų patvirtinti, kad įsitraukimas, komfortas ir sėkmė priklauso nuo naudojamos įrangos. Šiuo metu prekyboje dažniausiai sutinkami trys pagrindiniai jos tipai – tai žaidimų konsolės ir nešiojami bei stacionarūs kompiuteriai. Idealiu atveju norėtųsi apsirūpinti jais visais, tačiau retas kuris gali sau tai leisti. Dėl to pravartu iš arčiau susipažinti su kiekvieno įrenginio pliusais ir minusais – palyginę juos tarpusavyje, lengviau nuspręsite, kuris iš jų labiausiai tiks Jūsų žaidimams.

Stacionarūs kompiuteriai

Ši kompiuterinė technika yra mėgstama dėl universalumo – ją galėsite pritaikyti ne tik žaidimams, bet ir visoms kitoms įprastai su kompiuteriu atliekamoms veikloms ir pramogoms. Žaidėjams šie įrenginiai patinka dėl galimybės susikomplektuoti juos pagal savo poreikius, ir, svarbiausia – biudžetą. Pavyzdžiui, jei šiuo metu nesinori daug investuoti, galite rinktis paprastesnius komponentus, kuriuos vėliau bet kada galėsite pakeisti. Žinoma, tam gali prireikti papildomų žinių, tačiau net ir besirinkdami jau sukomplektuotus modelius, rasite įvairioms kainų kategorijoms priklausančių įrenginių. El. parduotuvėje Pigu.lt stacionarūs kompiuteriai žaidimams nustebins plačiu pasirinkimu.

Naudodamiesi tokiu kompiuteriu, turėsite galimybę pasiekti gausią žaidimų biblioteką. Tiesa, ekskliuzyviniai konsolių siūlomi žaidimai dažnu atveju nebus pasiekiami. Prie trūkumų reikėtų paminėti ir tai, jog tokiai kompiuterinei technikai ir jos komponentams reikia pakankamai daug vietos, o perkėlimo galimybės yra ganėtinai ribotos. Tačiau jeigu norisi pakankamai galingų ir sąlyginai nebrangių įrenginių žaidimams, į šiuos tikrai verta atkreipti dėmesį.

Nešiojami kompiuteriai

Kaip ir prieš tai aptartus stacionarius, nešiojamus žaidimų kompiuterius galima pritaikyti įvairioms veikloms. Tiesa, šį tipą galima laikyti dar universalesniu, kadangi tokie įrenginiai yra patogiai perkeliami į kitą vietą ir gali keliauti kartu su mumis – tai vienas pagrindinių jų išskirtinumų. Jis suteikia galimybę žaidimus žaisti bet kurioje vietoje: jeigu kompiuterio baterija yra pakankamai talpi ir nauja, tai galima daryti net ir tose vietose, kuriose nėra galimybės pasiekti elektros lizdo.

Kalbant apie galingumą, nešiojami kompiuteriai gali prilygti stacionariems, tačiau didelė tikimybė, kad už panašias specifikacijas gali tekti sumokėti kiek daugiau. Visgi, vertė priklauso nuo įvairių aspektų, tad vienareikšmiškai taip teigti būtų klaidinga. Kalbant apie kitus trūkumus, reikėtų išskirti sudėtingesnį tokios technikos atnaujinimą – šiuo atveju turėsite galimybę pakeisti tik tam tikrus komponentus. Be to, jei prie nešiojamo kompiuterio norėsite prijungti daugiau papildomų priedų, gali tekti pasirūpinti atskiromis jungtimis.

Žaidimų konsolės

Tai – būtent žaidimams sukurti įrenginiai, kurie yra labai patogiai naudojami ir kokybiškai atlieka pagrindinę savo funkciją. Konsoles galima pavadinti ekonomiškiausiu pasirinkimu: net ir patys įspūdingiausi jų modeliai dažniausiai kainuoja mažiau nei galingi žaidimų kompiuteriai. Visgi, šią įrangą galima pritaikyti ribotam užduočių skaičiui – be žaidimų turėsite galimybę prisijungti prie interneto ir, pavyzdžiui, žiūrėti vaizdo įrašus populiariausiose platformose.

Tačiau jei mėgstate žaidimų sesijas, įvertinsite tai, kad naudojant pultus, labai patogiai gali žaisti keli žaidėjai – savaitgalio pramogoms tai bus puikus pasirinkimas. Tiesa, norint mėgautis įtraukiančiomis patirtimis, reikės pasirūpinti ir kokybišku televizoriumi. Ypač pravartu atkreipti dėmesį į tuos, kurie naudoja viena pažangiausių, aukštos kokybės vaizdus užtikrinančią QLED technologiją – iš arčiau su jais susipažinsite paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/televizoriai/f/all/qled.

Akivaizdu, kad vieno tobulo įrenginio kompiuteriniams žaidimams nėra, tačiau žinodami jų pranašumus, lengviau nuspręsite, kuris iš šių tipų geriausiai tinka būtent Jums. Pagalvokite, kokioms savybėms teikiate pirmenybę ir kiek lėšų šiai kompiuterinei technikai galite paskirti – taip sprendimą priimti bus dar paprasčiau. 

Parašykite komentarą