slepetes

4 priežastys, kodėl veltinio šlepetės yra geriausios šlepetės namams

Visi gerai žinome, kad žvarbiu metų laiku, populiarus audinys tiek rūbams, tiek avalynei yra natūrali vilna. Dažnos kambarinės šlepetės su vilna, būna puoštos vilnos kailiu aplink aukliuką, vidus būna pripildytas minkšto kailio. Tačiau sužinokimę daugiau apie veltinę vilną. Kodėl ji yra vienas iš geriausių pasirinkimų naminėms šlepetėms.

veltinio šlepetės

1. Puiki termoreguliacija

Veltinė vilna, panašiai kaip avikailis, yra dėvima bet kuriuo metų laiku. Vilnos veltinis natūraliai izoliuoja, palaiko kojas vėsias karštu vasaros metu, o žiemą – šiltas. Šis sugebėjimas yra dėl veltinio pluoštų, kurie lengvai kvėpuoja. Veltinis padidina komfortą, nes yra neįtikėtinai minkštas.

2. Nauda pėdų sveikatai

Veltinė vilna yra kvėpuojanti ir sugerianti. Natūrali vilna yra antimikrobinis audinys, kuris neleidžia kauptis drėgmei ir neleidžia plisti bakterijoms. Taigi jūsų kojos išlieka sausos ir be jokio kvapo. Vilnonės šlepetės puikiai tiktų žmonėms, kurių pėdos daug prakaituoja. Vilna laikoma hipoalergiška, o tai reiškia, kad nedaugelis žmonių gali turėti alerginę reakciją į audinį. Neabrazyvinio pobūdžio vilna yra optimalus pasirinkimas jautrią odą turintiems žmonėms. Be to, speciali veltinio vilnos struktūra padeda skatinti kraujotaką pėdose ir taip geriau kontroliuoti temperatūrą.

3. Aplinkai nekenksmingas ir tvarus audinys

Ekologiška vilna yra atsinaujinanti ir netgi gali būti perdirbama įvairiems gaminiams, pvz., Vilnos džiovintuvams. Skirtingai nuo sintetinių medžiagų iš kurių gaminama batai ar šlepetės, pagamintos naudojant chemikalus, vilna nekenkia aplinkai. Todėl natūralių šlepečių pasirinkimas yra ekologiškas. Veltinė vilna skiriasi nuo avies odos, nes ji nedaro žalos avims. Palyginus, avių vilnos kerpamos pavasarį, kad šiltuoju metų laiku jos nesukaistų

šiltos šleptės

4. Natūrali ir visiems prieinama prabanga

Kai kurie žmonės tikėtų, kad veltinė vilna kaip natūralus audinys atrodo pernelyg paprasta, tačiau iš tikrųjų natūrali veltinio išvaizda atrodo labai prabangiai, palyginti su daugeliu kitų šlepečių. Pora veltinio vilnonių šlepečių yra verta investicija, kuri užtikrins, kad jūsų kojos būtų sveikos, švarios ir šiltos šlepetės. Žinant visus natūralaus veltinio privalumus, galime garantuoti. Jog įsigyjus veltines šlepetes tikrai nenusivilsite. Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje rasite išskirtinius SZYMEL prekinio ženklo modelius iš natūralios vilnos veltinio, kurios galėsite įsigyti tik šioje internetinėje parduotuvėje. Aukštos kokybės ir puikios kainos santykis už rankų darbo ir natūralių medžiagų šlepetes, kurios tarnaus ir šildys Jums, ne vienerius metus.

Parašykite komentarą