Dažniausiai užduodami klausimai apie dantų implantus.

Dantų implantai – chirurginiu būdu įstatomi į žandikaulio kaulą ir pakeičiantys natūralius dantis. Kai jie yra vietoje, odontologas prie implantų gali saugiai pritvirtinti naujus dantis (vainikėlius).

Ar svarstote apie dantų implantus? Šiame straipsnyje rasite dažniausiai užduodamus klausimus apie dantų implantus.

Dažniausiai užduodami klausimai – D.U.K.

Kokie yra dantų implantų privalumai?

Dantų implantai, palyginti su kitomis dantų keitimo galimybėmis, turi nemažai privalumų. Jie yra tvirti ir stabilūs, atrodo ir jaučiasi kaip natūralūs dantys, leidžia normaliai valgyti ir kalbėti. Be to, kadangi jie susilieja su žandikaulio kaulu, jie padeda išvengti kaulų nykimo.

Kokie yra dantų implantų trūkumai?

Pagrindinis dantų implantų trūkumas yra jų kaina. Be to, jie yra invaziniai, nes norint juos įstatyti reikia atlikti operaciją, be to, yra infekcijos ir su operacija susijusių komplikacijų rizika. Be to, gali prireikti kelių mėnesių, kol implantas susilies su žandikaulio kaulu ir ant jo bus įstatytas naujas dantis. O iki tol galite patirti diskomfortą.

Kiek laiko tarnauja dantų implantai?

Tinkamai prižiūrint, dantų implantai gali tarnauti visą gyvenimą. Tačiau jie nėra apsaugoti nuo problemų ir tam tikru metu gali tekti juos pakeisti arba pataisyti. Be to, gali prireikti stebėti, ar dėl implantų įdėjimo nenukenčia aplinkiniai dantys.

Kokia yra rizika dantų implantų?

Dantų implantų rizika yra panaši į bet kurios chirurginės operacijos riziką, įskaitant infekciją, kraujavimą, mėlynes ir patinimą. Taip pat yra rizika, kad implantas nesusilies su žandikaulio kaulu arba kad naujas dantis netinkamai prigis. Be to, žmonės, turintys tam tikrų sveikatos sutrikimų, gali būti netinkami dantų implantams.

Kaip turėčiau prižiūrėti dantų implantus?

Dantis turėtumėte valyti dantų šepetėliu ir tarpdančių siūlu du kartus per dieną ir reguliariai lankytis pas savo odontologą, kad šis apžiūrėtų ir išvalytų dantis. Taip pat svarbu vengti kramtyti ar kramtyti kietą maistą, nes tai gali pažeisti implantą.

Jei turite klausimų apie dantų implantus, būtinai kreipkitės į Ortovita.lt kliniką daugiau informacijos. Šioje klinikoje dirba patyrusių ir kvalifikuotų dantų implantų chirurgų, kurie padės jums nuspręsti, ar šis gydymas jums tinka. Na, o galutinį sprendimą – be abėjonės priimate Jus pats. Tikimės, jog straipsnis buvo naudingas.

Parašykite komentarą