Daugelis automobilio kvapų gamintojai savo prekės ženklą išpopuliarina, pasiūlydami automobilių vairuotojams kažką naujo arba siūlydami geresnes alternatyvas, už kitų gamintojų prekes. Ilgą laiką rinkoje dominavusias eglutes, pamažu keičia kvapniosios medinės kortelės. Daugeliui žinomi California Scents kvapai tapo itin populiaria preke Lietuvos rinkoje, tačiau konkurentai nesnaudė ir pasirūpino šių kvapų geresne alternatyva. Designer Fragrances aukščiausio lygio automobilio kvapai Jūsų automobiliui.

Designer Fragrances auto kvapai

Designer Fragrance prekės ženklas automobilio kvapus gamina kvapų lyderiu esančioje Jungtinėje Karalystėje. Šis gamintojas pasižymi itin universaliais kvapais, kuriuos pritaikysite ne tik automobilio salone, bet ir buityje bei įvairiose patalpose. Pavyzdžiui California Scents identiški auto kvapai Designer Fragrances kvapams skardinėse nusileidžia savo kvapo intensyvumui. Kaip skelbia gamintojas, jų kvapų sandara, leidžia mėgautis net 30% aštresniu kvapu skardinėse.

Kvapai namams ir automobiliui

Be jau minėtų kvapų skardinėse, Designer Fragrances siūlo inovatyvių sprendimų. Aukšto slėgio aerozolio universalūs kvapai, kurie puikiai pagelbės naikinant kvapus automobilyje, namuose, biure, drabužinėje, kvepinant batus bei bet kurią namų dangą. Šie universalūs kvapai pasižymi ne tik puikiais ir unikaliais kvapais, bet sudėtyje turi ir blogus kvapus naikinančiomis savybėmis. Keletą trumpų papurškimų ir Jūsų kambario erdvę taps gaivinančiai kvapni.

Populiarūs kvapai

Aukštos kokybės kvapai ir vaikystę primenantis kramtomosios gumos kvapas? Galbūt mėgstate saldžią sunokusios vyšnios kvapą? Tai tik keletas populiariausių šio gamintojų kvapų, kuriais retas, kas atsispiria. Gaivinantis jūros kvapas, kvapas primenantis naujojo automobilio saloną. Platus kvapų pasirinkimas, leis atrasti Jūsų mėgtamą aromatą.

Automobilio švara – geros kelionės pagrindas

Nuolatos besirūpinantys savo automobiliu, vairuotojai mėgaujasi kur kas komfortabilesnėmis trumpomis ar ilgomis kelionėmis. Automobilio salone alsuojantis gaivus, blogų kvapų neturintis dvelksmas yra kiekvieno vairuotojo prioritetas. Naudodami automobilio oro gaiviklius ir kitas automobilio švaros ir priežiūros priemones, pasirūpinsite ne tik sveikomis ir maloniomis savo kelionėmis, bet pasirūpinsite ir keleiviu patogumais. Gauti komplimentą, apie automobilio salone dvelkianti malonų aromatą, yra kiekvieno vairuotojo noras.

Parašykite komentarą