Kai norisi papuošti savo namus – svarbiausia yra įsigyti tokio tipo interjero akcentus, kurie tarnautų daug metų. Tai yra ne tik patogu Jums patiems, tačiau ir ekologiška.

Viena iš opcijų yra fotografijos ant drobės. Lygiai taip pat jas galima dėti į rėmelius. Daugeliui žmonių norisi palyginti šias dvi opcijas, kad būtų rasta tokia, kuri geriausiai dera Jūsų interjere.

Visgi, jeigu Jums labiausiai tinka fotografija ant drobės – užsisakykite ją Drobiunamai.lt.

  • Kainos

Daugeliui žmonių norisi, kad namai atrodytų labai puikiai, tačiau nereikėtų skirti labai daug investicijų. Tokiu atveju nuotraukos ant drobės yra geresnis pasirinkimas. Viena investicija ir viskas. O kai reikia įrėminti –  nuotraukų ryškinimas ir visų rėmelių pirkimas, ypač, kai norisi didesnio kiekio –  dažniausiai labai išaugina biudžetą. Štai nuotraukos ant drobės kainuoja tikrai gana pigiai. Kainas rasite drobiunamai.lt/spauda-ant-drobes.

  • Dydis

Daugeliui žmonių patinka, kad nuotraukos ant drobės yra gana masyvios, tad užtenka vieno dydžio, kad galima būtų papuošti visus namus. Tuo tarpu rėmelių reikia tikrai labai daug, kad būtų kuriamas interjeras, kuris Jums tinka ir patinka. Tikrai ne visada didesnė opcija yra geresnė, tačiau tikrai kur kas patogesnė ir tuo pačiu lengviau derinama interjere.

  • Derinimas interjere

Interjere, žinoma, tinka ir viena, ir kita opcija. Tačiau daugeliui žmonių patinka tai, kad dažniausiai drobės yra gana didelės. Dėl to galima džiaugtis vienu akcentu, kuris puošia visą sieną. Tuo tarpu dažniausiai reikia kur kas daugiau nuotraukų bei rėmelių, kad vaizdas tikrai vizualiai atrodytų gerai.

  • Priežiūra

Galiausiai, drobės nėra lepios. Rėmeliai su nuotraukomis – tai pat, tačiau reikia reguliariai valyti dulkes, kad jie atrodytų gražiai. Žinoma, tam reikia laiko. Tikrai ne visi jo turi. Taigi, drobė yra geras pasirinkimas tiems, kurie taupo laiką ir tuo pačiu siekia efekto, kuris puikiai atrodo be priežiūros.

Skoningas akcentas papuoš Jūsų namus ir suteiks jiems kur kas daugiau jaukumo. Svarbiausia, žinoma, rinktis tai, kas jums labiausiai patinka. Juk tai yra Jūsų namai ir juose kiekvienas akcentas turi būti toks, koks Jums yra mielas širdžiai.

 

Parašykite komentarą