Verslai jau seniai nebėra tik įmonės, kurių darbas yra gaminti produktus ar siūlyti paslaugas. Verslininkai tampa visuomenės formuotojais, skleisdami požiūrį, kuris teigiamai arba neigiamai veikia klientus. Maltos verslininkas ir įmonių savininkas Mantvydas Narysevičius siekia, kad ateitis būtų šviesi, o žmonės galėtų bendrauti nepaisant globalinių skirtumų.

Verslininkas su idėja

M. Naruševičius, WFDM Ltd įkūrėjas ir vykdantysis direktorius, tiki, kad vadovas privalo nuolatos tobulėti ir ieškoti naujų idėjų, kad suprastų savo vadovaujamus žmones. Verslininko kelionė nuo verslo idėjų iki asistento pozicijų ir galiausiai daugelio sėkmingų įmonių įkūrimas pavertė jį lyderiu, kuris rodo pavyzdį, išklauso kitus ir vertina savo komandos indėlį. Atvykęs į Maltą M. Naruševičius pastebėjo spragą rinkoje ir nusprendė įkurti aukštos kokybės įdarbinimo agentūrą, kuri galėtų sujungti geriausius talentus su geriausiomis darbo galimybėmis, atrasti vietinius talentus ir pakelti gerovės lygį. Jo aiški vizija ir noras rizikuoti pastūmėjo WFDM Ltd į sėkmę. „Žinojau, kad tokiai paslaugai yra poreikis ir buvau pasiryžęs ją įgyvendinti“, – paaiškino jis.

M. Naruševičius žvelgdamas į ateitį daugiausia dėmesio skiria WFDM Ltd. įdarbinimo išplėtimui. Jo atsidavimas kultūrinei įvairovei ir savitumo iškėlimas atspindi jo įsipareigojimą prisitaikyti prie rinkos tendencijų ir nustatyti natūralaus augimo galimybes. M. Narusevičiaus aistra sutelkti ir bendrauti su asmenimis, kurie turi tokią pačią aistrą, pabrėžia jo požiūrį į sėkmingų įmonių kūrimą.

Komunikacinės platformos atsiradimas

Suprasdamas technologijų transformacinės galios svarbą, M. Narusevičius investavo į technologijas, kurios išliks naujos ir prisitaikančios net ir prabėgus daugeliui metų. Viena iš jo verslo idėjų ir sukosi apie galimybę sutelkti visą pasaulį į tarptautinę komunikacijos platformą bei užtikrinti, kad ryšių augimas vyktų greitai bei be papildomų trukdžių. 2020 metais M. Narusevičius bendradarbiaudamas įkūrė Doup, platformą, kuri keičia tradicines vizitines korteles verslo pasaulyje. Doup, pasižymintis ypatingai lanksčia ir patikima NFC technologija, dinamine QR kodo sistema ir naudotojui draugišku sąsajos dizainu, atspindi M. Narusevičiaus įsipareigojimą panaudoti technologijas sklandžiam ir inovatyviam tinklų kūrimui.

Tvarumo idėjų kėlimas

M. Narusevičius yra ne tik verslininkas, bet ir tvirtas darnaus vystymosi šalininkas. WFDM Ltd įgyvendina ekologiškas praktikas, siekiant sumažinti aplinkos poveikį. Įmonė aktyviai dalyvauja bendruomenės iniciatyvose, remia vietines labdaros organizacijas, skatina švietimo programas ir dalyvauja socialinės gerovės projektuose. Tokiu būdu yra ne tik aktyviai prisidedama prie aplinkosaugos, bet gamtos saugojimo vertybės yra skleidžiamos į visuomenę.

Mantvydas Narusevičius pasinaudodamas savo verslo idėjomis į Maltos ir viso pasaulio visuomenę atnešė krepšį inovacijų ir vertybių. Jo troškimas skatinti bendrauti ir prižiūrėti gamtą jį iškėlė kaip vieną atsakingiausių naujos kartos lyderių.

Parašykite komentarą