Atėjo metas namuose daryti remontą ir viską keisti iš pagrindų. Atrodo, norisi kažko naujo ir neįprasto, kad namai būtų išskirtiniai. Vienas iš tokių variantų, kuris kambarį galėtų paversti kitokiu, būtų įtempiamos lubos. Jų pagalba ne tik galėsite pagyvinti kambarį, bet ir suteikti jam kitokio įvaizdžio.

Matinės įtempiamos lubos

Tai viena iš populiariausių įtempiamų lubų rūšių, nes jos gali būti derinamos beveik prie kiekvieno kambario stiliaus. Tad jei sunku apsispręsti, kokias lubas pasirinkti, nesuklysite pasirinkę šį variantą. Jos kambariui suteiks tvarkingumo, prie jų nesunkiai priderinsite norimus baldus. Jei ketinate kambaryje įvesti šviesias spalvas – matinės lubos, puikus variantas sujungti visą kambarį ir pajusti harmoniją. Jų privalumas yra tas, kad jų priežiūrai nereikia skirti daug dėmesio, ji yra nesudėtinga. Taip pat jos puikiai paslepia senąsias lubas ir užmaskuoja visus nelygumus. Kitas jų privalumas yra tas, kad jos atsparios drėgmei.

Blizgios įtempiamos lubos

Šis variantas tinka tiems, kas nori vizualiai padidinti erdvę. Taip pat jas pravartu rinktis ir tada, kai kambarys yra tamsus ir jame trūksta saulės šviesos. Šio tipo lubos puikiai atspindi šviesą, tad vizualiai kambarys atrodo šviesesnis. Tai išskirtinės lubos, nes jos sukuria veidrodžio efektą ir kambarį padaro estetišką. Jas nesunku derinti prie įvairių kambario stilių, jos derinamos su įvairiomis baldų tekstūromis, todėl nereikės sukti galvos, kokį stilių pasirinkti kambaryje, kad jos derėtų ir sukurtų vientisą visumą.

Kelių lygių įtempiamos lubos

Tai puikus sprendimas norint kambarį padaryti išskirtiniu. Tokios lubos leis maišyti įvairias lubų tekstūras, kurios atrodys tikrai įspūdingai. Toks variantas tinka ypač didelėms patalpoms, nes taip lengviau sukurti atskiras erdves, sumontuoti įdomesnį apšvietimą ar įgyvendinti kitas įdomias idėjas. Jos yra tinkamos ne tik namuose, bet puikiai derės ir biuruose ar kitose patalpose. Kelių lygių įtempiamos lubos leis sukurti išskirtinę erdvę, apie kurią svajojote.

Įtempiamos lubos su fotospauda

Jeigu ieškote išskirtinumo, šios lubos kaip tik jums. Tai yra unikalus sprendimas, kuris tikrai trauks aplinkinių žvilgsnius. Tokioms luboms galima pasirinkti įvairius piešinius, tokius kaip žvaigždėtą dangų, gėlių pievą ir bet ką, ką tik sugalvosite. Norimas paveikslas gali užimti tik dalį erdvės arba dengti jas visas. Visas sprendimas yra jūsų fantazija, kurią galite nesunkiai įgyvendinti. Žinoma, tokias lubas reikėtų derinti prie kambaryje vyraujančio interjero.

Parašykite komentarą