Ką daryti, kai nepavyksta rasti gerų specialistų?

Įmonių vadovai žino, jog norint rasti gerą specialistą, reikia gerai paplušėti. Tiesa ta, jog net ir pasiūlius didesnį atlyginimą, neaišku, ar bus galima rasti patyrusį specialistą, kuris bus motyvuotas ir ištikimas įmonei. Tam, kad būtų galima specialistą atrasti lengviau, verta kreiptis į personalo atrankos specialistus, kurie ne tik padeda atsirinkti specialistus, bet ir užtikrina, jog naujas darbuotojas bus vertas dėmesio, laiko ir pinigų.

Ką gali personalo atrankos specialistai, ko negali įprasti žmonės?

Kreiptis į personalo atrankos specialistus verta dėl to, nes jie moka suprasti, kokie įmonės poreikiai ir geba atrinkti geriausius kandidatus. Neretai įmonėms sudėtinga pasirinkti gerus specialistus, kadangi nemaža dalis kandidatų nepateikia tikros informacijos apie savo gyvenimą, darbo patirtį, žinias. Personalo atrankos specialistai ne tik tikrina kiekvieną faktą, bet ir puikiai moka perprasti žmones, todėl mato, kada jie meluoja ir slepia tiesą. Jei norite išvengti nesąžiningų darbuotojų, tuomet pats metas kreiptis į personalo atrankos specialistus ir atsirinkti tik dėmesio vertus kandidatus.

Ar personalo atranka brangi?

Neretai galima pastebėti, jog lietuviai nemėgsta mokėti už paslaugas, kurias gali atlikti ir patys. Visgi skirtumas yra tas, jog specialistas darbą atliktų gerai, o patiems gali ir nepavykti. Personalo atranka gali būti labai sudėtinga, todėl rasti specialistą, kuris padėtų naviguoti šiame procese yra labai svarbu. Visgi visi dalykai atsiremia į kainą. Kiek iš tiesų kainuoja personalo atranka? Nustebsite, tačiau ne ką brangiau, nei kainuotų, jei organizuotumėte patys. Visų pirma, personalo atranka atima daug laiko, todėl jūs automatiškai sumažinate valandas, per kurias galėtumėte uždirbti. Na, o jei tą darote laisvalaikio metu, tuomet atimate iš savęs laisvą laiką. Kitas dalykas, kurį daugelis pamiršta, tai darbuotojų paieškos skelbimų portalų kainos. Ne visi žino, tačiau tam, kad įkelti darbo skelbimą reikia sumokėti nemažą sumą, tai tikrai nereikia sakyti, jog galima patiems rasti darbuotoją nemokamai – tikrai nepavyks. Tad kur kas geriau samdyti personalo atrankos specialistą, kuris ne tik viskuo pasirūpins, bet ir pasiūlys palankią kainą.

 

Parašykite komentarą