Kaip apsirengti į darbo pokalbį?

Darbo pokalbis – vienas svarbiausių etapo, pretenduojant į tam tikrą darbo poziciją. Dažnai mūsų skaitytojų klausimas, ką apsirengti einant į darbo pokalbį? Į tai ir mėginsime atsakyti ir kiek įmanoma daugiau palengvinti Jūsų pasirinkimą

Yra keletas patarimų, ką apsirengti einant į darbo pokalbį. Pirmiausia, reikia atsižvelgti į tai, kurioje aplinkoje vyks Jūsų pokalbis. Jei tai bus oficiali aplinka, tokiu atveju verta rinktis kuo oficialesnį drabužį. Jei darbo pokalbis vyks neoficialioje aplinkoje, tokiu atveju geriau rinktis lengvesnį ir komforto suteikiantį drabužį. Antra,Jūsų drabužiai turi tinkamai atspindėti Jūsų asmenybę. Tai reiškia, kad Jūsų drabužiai turėtų atspindėti tai, kas Jūs esate ir kokią įvaizdį norite sukelti. Trečia, pasirinkite drabužius, kurie yra patogūs ir sulaiko prakaitavimą. Tai svarbu, nes Jūsų darbo pokalbio metu galite jaustis nepatogiai ir norėsite, kad Jūsų drabužiai atrodytų puikiai.

Atminkite, visuomet pirmas įspūdis apie žmogų yra sudaromas iš rūbo. Todėl jie turi būti pasirinkti atidžiai! Svarbus patarimas – neapsigaukite su spalvomis. Geriausia rinktis raminančias spalvas, tokias kaip balta, pilka arba dar geriau – juoda. Spalvotus rūbus verta rinktis tada, kai susitinkate su potencialiu darbdaviu neformaliomis aplinkybėmis. Jei nežinote, kaip derinti spalvas, geriau rinkitės vienos spalvos rūbus.

Daugelis įsitikinę, kad darbo pokalbyje svarbu pabrėžti savo motyvaciją, todėl savo drabužių spalvinį pasirinkimą verta atsižvelgti į tai. Jei pokalbis vyks oficialioje aplinkoje, rinkitės spalvas, kurios yra ramios ir lengvai suderinamos.

Ar prekės ženklas svarbu?

Dažnai manyta, kad darbo pokalbyje svarbu nusipirkti brangius ir prestižinius drabužius. Tačiau svabiausia puikiai suderinti stiliaus detales, o prekės ženklas nėra toks svarbus.

Parduotuvėje Style24.lt galite rasti tiek gerai žinomų, tiek mažiau žinomų prekės ženklų. Kiekvienas iš jų siūlo savo stiliaus detales. Mes tikime, kad Jums patiks siūlomas asortimentas bei kainos.

Prekės ženklas gali būti svarbus tik tuo atveju, jei jis prideda Jums pasitikėjimo savimi. Jei renkatės tokį rūbą, svarbu, jog jis Jums patiktų. Nerekomenduojame pirkti drabužių padirbinių, kurie dažnu atveju yra su itin ryškiai matomais logotipais. Kas nusimano drabužiuose, iškarto supras, jog tai klastotė. O nuo to kai kuriose situacijose gali nukentėti Jūsų įvaizdis.

Parašykite komentarą