Kaip nusipirkti automobilio žibintus internetu?
Norint rasti pakankamai naudotų automobilių dalių, prieš perkant galutinį produktą visada reikia atlikti išsamų tyrimą ir įžvalgą. Tai reiškia, kad reikia suprasti, į ką reikia atkreipti dėmesį atsižvelgiant į bendrą būklę ir funkcionalumą, taip pat žinoti, kaip tinkamai prižiūrėti bet kurią perkamą automobilio dalį. Svarbu ne tik priekiniai, bet ir galiniai žibintai.
Naudotų automobilių žibintų pirkimas iš geros reputacijos nuolaidų automobilių dalių parduotuvės yra vienas iš pavyzdžių, kodėl prieš nusprendžiant į ją investuoti svarbu žinoti, kaip įvertinti naudotą automobilio dalį. Nors gali atrodyti taip paprasta, kaip patikrinti, ar priekinis žibintas vis dar gali įsijungti, yra įvairių veiksnių, kurie lemia, kaip naudotas automobilio žibintas bus suderinamas ir praktiškas su jūsų konkrečia transporto priemone. Paprasčiau tariant, vien todėl, kad radote priekinį žibintą, kuris vis dar veikia, nebūtinai reiškia, kad jis puikiai derės su jūsų automobiliu. Jei šiuo metu ketinate įsigyti naudotą automobilio žibintą, prieš perkant reikia atsiminti keletą dalykų.
Žinokite, kokio tipo priekinių žibintų jums reikia
Kiekvienas, bandantis įsigyti kokybišką priekinį žibintą pigioje automobilių dalių parduotuvėje, turėtų iš karto žinoti, kokio tipo priekinių žibintų konkrečiai jų transporto priemonei reikia. Iš esmės yra trys skirtingi transporto priemonių priekinių žibintų tipai, įskaitant:
Halogeniniai: dauguma transporto priemonių, ypač senesnėse, naudoja halogeninius priekinius žibintus. Jie naudoja volframo gijų lydinį, kuris paprastai yra užpildytas jodo, bromo arba azoto dujų mišiniais. Jų lemputės skleidžia daug šilumos, skleidžia ryškiai geltoną šviesą ir paprastai yra pigiausios iš visų populiarių priekinių žibintų tipų.
LED: neseniai pagamintose transporto priemonėse dažniausiai yra LED (šviesos diodų) priekiniai žibintai, kurie ne tik lengviau montuojami ir efektyvesni nei halogeninės lemputės, bet ir yra brangesni.
Ksenonas / HID: Ksenonas yra specifinio tipo HID (didelio intensyvumo iškrovos) lemputė, kurioje naudojamos dujos, o ne gijos. Nors jie taip pat yra brangesni nei halogeniniai priekiniai žibintai, įrodyta, kad jie tarnauja ilgiau ir skleidžia ryškesnę šviesą, tačiau norint užtikrinti, kad jie tinkamai veiktų, juos montuoti reikės profesionaliai.