Dažna moteris turi ne vieną papuošalą. Jie galėjo būti išsirenkami pagal įvairius kriterijus arba tiesiog nusiperkami spontaniškai. Tačiau kartais pamačius didelį papuošalų kiekį yra sunku išsirinkti tą vieną vienintelį. Auksiniai papuošalai tikrai yra populiarūs, todėl šiame straipsnyje pasirinkome daugiau papasakoti apie auksines apyrankes. Kadangi jau prasidėjo šiltasis metų sezonas, kuomet vaikštome trumpomis rankovėmis, tad ir kyla noras papuošti rankas. Tad šiame straipsnyje norime papasakoti daugiau, pagal kokius kriterijus galime pasirinkti auksines apyrankes.

Atsižvelkite į tai, kokius papuošalus mėgstate

Turėti ir mėgti papuošalus yra du skirtingi dalykai. Kai kam patogiausias papuošalas yra grandinėlė, nes ją užsisegus ant kaklo galima nešioti visada, nes paprastai ji nėra jaučiama. Kai kam patogiausias papuošalas gali būti auksinės apyrankės. Tai yra visai natūralu, nes dauguma mėgsta nešioti laikrodžius, o būtent apyrankės yra segamos lygiai tokioje pat vietoje. Tad jeigu ir jūs esate iš tų žmonių, kuriems patinka apyrankės, jas galite turėti labai skirtingas, o kai kuriais atvejais galite net derinti tarpusavyje, nes tikrai įmanoma, jeigu tokių pat metalų apyrankės derinamos tarpusavyje ir segimos vienu kartu.

Atkreipkite dėmesį į tai, kokiose vietose lankotės daugiausiai

Labai dažnai juvelyriniai dirbiniai yra pasirenkami tada, kai reikia eiti į tam tikrą renginį ar vakarėlį. Aišku, tokiems renginiams reikia labiau pasipuošti, todėl yra reikalingi didesni papuošalai, kurie labiau puoštų ir kristų į akis. Taip pat tokioms progoms jie gali būti labiau blizgūs ir turėti papildomų detalių. Tačiau reikia žinoti ir tai, kad einant tiesiog pasivaikščioti ar išgerti kavos galima pasipuošti tam tikrais papuošalais. Aišku, jie turėtų būti smulkesni ir ne tiek krentantys į akis. Tad renkantis auksines apyrankes, visada atsižvelkite, ką mėgstate veikti labiausiai, kur lankytis ir panašiai, nes būtent nuo to priklauso, koks apyrankės variantas jums bus tinkamas. Turint tokius aspektus, pasirinkimas bus kur kas paprastesnis ir pakankamai daug variantų iš karto bus atmetami.

Atsižvelkite į tai, kokius papuošalus jau turite ir derinkite prie jų

Paprastai yra tokia situacija, kad net jeigu namuose ir turime labai daug pačių įvairiausių papuošalų, tačiau turime tik kelis, kuriuos segamės dažniausiai. Tad renkantis auksines apyrankes, visada atsižvelkite į tai, kokius papuošalus turite ir ar tikrai prie jų bus galima segėti išsirinktą apyrankę. Tai ypač aktualu yra tiems, kas stengiasi visada suderinti papuošalus. Nes jeigu nusipirksite tokią, kuri į nei vieną jūsų turimą papuošalą nebus panaši, tai labai tikėtina, kad apyrankė bus užsisegama tik vieną kartą ir toliau nustumta į pačią tolimiausią papuošalų dėžutės pusę.

 

 

Parašykite komentarą