Balinimas, dantų kapomis. Tai balinimo metodas, skirtas pacientams naudoti namuose. Laboratorijoje paimami dantų atspaudai ir pagaminama plastikinė Kappa. Kappa turi būti užpildytas balinimo geliu, užteptas ant dantų ir paliktas nakčiai. Procedūra turi tęstis 10–14 dienų. Nepamirškite: Užpildai, vainikėliai ir faneros nebalina. Todėl po dantų balinimo gali tekti pakeisti senas priekinių dantų plombą ir vainikėlius. Negyvi dantys nebalina. Jie balinami vadinamuoju „vidaus balinimo metodu“, balinant juos iš vidaus. Tais atvejais, kai yra didelis kariesas, labai jautrūs dantys, breketai ar periodontitas, dantų balinimas nepatartina. Klinikos dantų higienistai konsultacijos metu paaiškins bet kurios iš minėtų procedūrų galimybes, būtinybę, eigą ir saugumą bei atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Tik nedaugelis žmonių turi natūraliai baltus dantis ir tiek metų praėjo ieškant būdų, kaip juos balinti. Dantų spalva priklauso nuo įvairių faktorių: genetinio paveldo, rūkymo, kavos ar kitų dantis dažančių maisto produktų, vaistų, ankstesnių gydymo būdų, amžiaus ir kitų priežasčių. Prieš atliekant dantų balinimą būtina žinoti priežastis, dėl kurių pasikeičia dantų spalva, nes nuo to priklauso rezultatas. Pagaliau buvo rastas pažangus ir saugus sprendimas balinimas lazeriu. Lazerinio balinimo procedūra trunka iki vienos valandos; jis yra saugus, neskausmingas ir veiksmingas. Balinimas lazeriu pranašesnis už bet kokį kitą balinimo ar balinimo būdą, nes nesukelia dantų jautrumo, jo rezultatai matomi iš karto ir išlieka ilgai, efektas yra efektyvesnis, o balinamosios medžiagos nepatenka į žmogaus organizmą. . Procedūrą atlieka kvalifikuotas specialistas. Prieš balinimą atliekama profesionali burnos higienos procedūra ir pacientui supažindinami visi dantų balinimo privalumai ir trūkumai bei reikalingas režimas po balinimo procedūros.

Dantų balinimo procedūra pradedama nuo dantenų ir jautrių dantų vietų padengimo specialiu geliu, kuris sukietėja, kad atitrina lazerio spindulius ir taip apsaugo šias vietas nuo nereikalingo poveikio. Tada balinami dantys padengiami kitu geliu, kuris lazerio poveikiu išskiria aktyvias deguonies daleles. Dalelės sukelia spalvos pasikeitimą, sunaikindamos molekules, kurios tamsina dantis. Dantų balinimas kapomis yra patogus namų sąlygomis, tačiau jis trunka ilgesnį periodą, nei balinimas lazeriu, tad tai priklauso nuo jūsų poreikių ir norų.

Parašykite komentarą