Kaip žinoti, ar batų pora yra atspari vandeniui?

Ar turite artimiausių planų žygiui su draugais? Galbūt persikraustote į kitą miestą, kuris yra labai lietingas? Jei atsakymas yra teigiamas, esame tikri, kad jums reikės poros geros kokybės vandeniui atsparių batų, neperšlampamų vyriškų ir moteriškų sportbačių. Užuot vaikščioję su šlapiais batais ir kojinėmis, šie batai padės patogiai mėgautis bet kokiu oru.

Tačiau kaip atpažinti neperšlampamus batus? Kokios medžiagos yra atsparios vandeniui? Norėdami padėti, šiame straipsnyje aptarėme, kaip išsirinkti jums vandeniui atsparius batus.

Kaip veikia vandeniui atsparūs batai?

Ar kada susimąstėte, kaip veikia vandeniui atsparūs batai? Kaip batai neleidžia vandeniui prasiskverbti, kartu išlaiko kojas sausas? Ar batų poros hidroizoliacija nepadaro jų nekvėpuojančiais?

Visi žinome, kad karštuoju metų laiku mūsų kojos prakaituoja natūraliai. Jei jūsų batai nepralaidūs orui, jūsų kojos visą laiką bus šlapios. Be to, daugelis žmonių žiemą prakaituoja, todėl jų kojos vėsta ir jaučiasi nepatogiai.

Todėl gamintojai turi užtikrinti, kad jų gaminiai būtų atsparūs vandeniui ir kvėpuoja. Tai gali atrodyti prieštaringa, tačiau prekės ženklai pasiekia šį unikalų derinį naudodami naujoviškas technologijas savo dvisluoksniuose batuose.

Išorinis sluoksnis

Šis sluoksnis yra tas, kurį galite pamatyti išorėje. Jis apsaugo jūsų kojas nuo aplinkos poveikio ir gali susidurti su daugybę atšiaurių sąlygų. Vandeniui atspariuose batuose yra medžiagos, su vandeniui atspariu priedu, kad vanduo nepatektų į batus. Pavyzdžiui, natūralios odos batai natūraliai atstumia vandenį. Tačiau laikui bėgant jie linkę greičiau susidėvėti dėl vandens poveikio.

Membrana

Tai yra svarbiausias sluoksnis, padedantis išlaikyti kojas sausas atšiauriomis sąlygomis, nesvarbu, ar tai būtų žygis per lietų, sniegą ar pelkę. Membrana naudoja novatorišką kvėpavimo technologiją, kad vanduo nepatektų į batų vidų.Sluoksnyje yra mažos poros, kurios yra pakankamai mažos, kad vanduo nepatektų į batą. Sluoksnis yra kruopščiai apdorojamas aliejumi, kad būtų išlaikytas atsparumas vandeniui ilgą laiką. Taigi, tai leidžia jūsų kojoms išlikti sausoms ir kvėpuoti vienu metu.

Antbačiai

Pagal jų pavadinimą, antbačiai sulaiko vandens prasiskverbimą, kad apsaugotų juos nuo lietaus ar sniego. Jie yra pagaminti iš gumos, o juose yra neslystantis sukibimo padas. Tai padeda išlikti stabiliems ir apsaugoti nuo paslydimo lietaus vandenyje.

Lietaus batai

Batai nuo lietaus puikiai tiks, jei einate per drėgną paviršių. Jie turi storus griovelius sutraukiančius padus, kad neslystumėte ant šlapių kelių ir šaligatvių. Šiuos batus galite rasti dviejų dydžių: iki blauzdų arba iki kulkšnių.

 

Parašykite komentarą