Jeigu ir jūs esate tas žmogus, kuris vasaros periodu dažniausiai daugiausia laiko praleidžia lauke, tai Jums būtinai reikia terasos, kuris leis kvėpuoti grynu oru nuo ryto iki vakaro.

Tiesa, kad buvimas tokioje erdvėje tikrai keltų tik geriausias emocijas – reikėtų įvertinti, ar Jums reikalingos terasos stoginės. Taip pat dažnai dėmesio sulaukia ir berėmis terasų stiklinimas. Abiem atvejais galima sukurti tokią erdvę, kuri leis jums būti joje bet kokiu oru.

Ilgiau naudositės terasa

 Įstiklinta terasa leis jums naudotis ja ištisus metus. Galėsite mėgautis terasoje ir lietingomis, ir snieguotomis dienomis, taip pat apsaugoti terasą nuo vėjo, dulkių ir vabzdžių.

Daugiau erdvės

Stiklinta terasa gali tapti tarsi jūsų namo dalimi. Atsiranda papildomos erdvės poilsiui, darbui ar pramogoms. Galite įrengti ten jaukią sofos zoną, valgomojo stalą ar net nedidelį darbavietę.

Energinis būsto pakėlimas

Įstiklinta terasa gali padėti sumažinti jūsų namo šildymo ir vėsinimo išlaidas, nes ji veikia kaip izoliacinis sluoksnis. Ypač tai aktualu, jei terasa yra pietinėje namo pusėje ir vasarą gauna daug saulės spindulių.

Akustiniai privalumai

Stiklinta terasa gali žymiai sumažinti triukšmo lygį iš išorės. Tai ypač naudinga, jei gyvenate triukšmingoje vietovėje, prie gatvės ar šalia oro uosto.

Daugiau saugumo

Įstiklinta terasa gali suteikti saugesnę aplinką vaikams ir gyvūnams, nes jie negali taip lengvai iš jos išbėgti.

Estetika 

Įstiklinta terasa gali suteikti jūsų namui šiuolaikišką ir stilingą išvaizdą. Gerai suprojektuota ir įrengta įstiklinta terasa gali tapti jūsų namo išskirtiniu bruožu. Taip pat joje  galite sukurti jaukią ir stilingą erdvę, kuri atitiktų jūsų skonį ir poreikius. Galite naudoti įvairias apdailos medžiagas, baldus ir aksesuarus, kad terasa taptų jūsų mėgstamiausia vieta namuose.

Padidėjusi namo vertė

Stiklinta terasa gali žymiai padidinti jūsų namo vertę, jei nuspręsite jį parduoti ateityje.

Jei vis dar abejojate – rekomenduoju pasikonsultuoti su keliais stiklinimo specialistais. Jie galės įvertinti jūsų terasą ir pasiūlyti jums geriausią variantą.

Funkcionali terasa tarnaus labai daug metų. Netaupykite jai. Būtinai rinkitės išmanumą, inovatyvumą. Taip pat kurkite tokią erdvę, kurioje ir esant lauke leis Jums jaustis taip, tarsi esate patalpoje.

Parašykite komentarą