Kokius darbus galima atlikti keltuvo pagalba?

Situacijos, kuriuose žmonėms atlikti įvairius darbus padeda kaltuvai pasitaiko kasdien ir visur. Statybos, remontai bei sandėlio darbo organizavimas yra tik kelios iš sričių, kur tenka ypač dažnai pamatyti įvairią techniką, kurios pagalba žmonės, įrankiai, prekės bei kiti kroviniai yra iškeliami į viršų. Keltuvų įvairovė yra gana plati ir priklausomai nuo atliekamų užduočių, yra naudojami būtent joms skirti prietaisai.

Šakiniai krautuvai – ko gero populiariausia keliamos technikos rūšis, sutinkama logistikos centruose, įvairiuose sandėliuose, gamybinėse įmonėse, žemės ūkyje ir žinoma, statybų objektuose. Šios technikos išskirtinumas – aukštas manevringumas ir galimybė ne tik iškelti krovinį bet ir nugabenti jį į kitą vietą. Šakių forma yra pritaikyta darbui su kroviniais sudėtais ant medinių padėklų, tačiau šio tipo krautuvus galima perdaryti ir darbui su kitokio tipo kroviniais pavyzdžiui – šieno ritiniai arba padangos.

Žirkliniai keltuvai, tiek dyzeliniai, tiek akumuliatoriniai – technikos tipas, naudojamas tais atvejais, kai darbus tenka atlikti aukštyje. Degalais varomi modeliai yra naudojami lauko darbams, tokiems kaip statybos, remontai bei apdaila. Tokie įrenginiai pasižymi didele keliamaja galia, tad kartu su keliais darbininkais gali iškelti ir reikiamus įrankius bei medžiagas, taip palengvinant užduočių atlikimą. Akumuliatoriniai žirkliniai krautuvai dažniau sutinkami sandėliuose ir prekybos centruose, kuriuose yra aukštų stelažų. Taip pat šią techniką naudoja vidaus remonto darbams.

Alkūniniai keltuvai – panašiai kaip ir žirkliniai, padeda atlikti darbus aukštyje, skirtumas tarp šios technikos tas, jog alkūninis kėlimo mechanizmas leidžia pasiekti objektus, kurie yra kiek toliau nuo pačios technikos. Kitaip tariant tam, kad pasiekti norimą objektą: šviestuvą, langą, medžio šakas, šiems keltuvams nebūtina privažiuoti prie pat jų.

Kai kuriais atvejais, įmonės, kurio veikloje tenka dažnai naudotis vienokia ar kitokia keliančią technika renkasi ją įsigyti. Tačiau dažnai būna situacijos kai pavienių darbų atlikimui yra reikalingas keltuvas, nuoma tampa gerokai patogesniu ir efektyvesniu sprendimu. Šiais laikais, keltuvus, kaip ir daugelį kitos technikos galima išsinuomoti, įmonėse, kurios specializuojasi šių paslaugų tiekimu. Tokiu būdu, reikiamą įrenginį, galima pasiimti naudojimui vienai dienai ar ilgesniam laikotarpiui.

Parašykite komentarą