Tikriausiai daugelis iš mūsų nori gyventi nuosavame name, nes jis turi nemažai privalumų. Daugelis pritartų, kad būtent nuosavas kiemas, kada galima į jį išeiti nevaržomai, veikti ką nori, duoda labai daug privalumų. Tačiau, kad jame būti būtų malonu, svarbu ji susitvarkyti tvarkingai, kad viskas būtų savo vietoje, o ir pats kiemas atrodys kur kas gražiau. Tad vienas iš tvarkingo kiemo pasirinkimų yra lauko plytelės, nes jos puikiai atrodys tiek žiemos, tiek vasaros sezonu, todėl jas verta rinktis. Tad šiame straipsnyje ir norime papasakoti kiek daugiau apie lauko plytelių pasirinkimą, kuris variantas yra pats geriausias jūsų kiemui.

Atsižvelkite, kokio norite kiemo

Kas dar mažai yra susidūrę su kiemo tvarkymu ir lauko plytelėmis, tikriausiai įsivaizduoja, kad pasirinkimas nėra per daug didelis, todėl ir nuspręsti, kokios plytelės bus lauke yra pakankamai lengva. Tačiau atsidarius bet kokią internetinę lauko plytelių parduotuvę galite nustebti, kad pasirinkimas yra labai didelis, todėl pasirinkimas ne visada gali būti toks paprastas, koks atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tad vienas geriausių patarimų, kurį galime duoti yra tai, kad iš karto mintyse žinoti, koks variantas jus tenkintų, kokios stilistikos norite kieme, tada taip pamačius didelį lauko plytelių pasirinkimą jau iš karto galėsite atmesti netinkamus variantus.

Galimybė rinktis iš didelio variantų kiekio

Kaip ir minėjome anksčiau, lauko plytelės gali būti pačios įvairiausios, tad pasirinkimas yra didelis, o jeigu norite išsirinkti jums tinkamiausią variantą, verta atsižvelgti į kelis aspektus, kurie padės suprasti, kas jums tinka labiausiai:

  • Atsižvelkite į tai, kokia kieme vyrauja stilistika.
  • Kokios spalvos yra namas ar kiti pastatai kieme.
  • Kokį didelį plotą reikės padengti.
  • Priežiūros ypatumai.

Tai yra tik keletas variantų, į kuriuos galima atsižvelgti. Aišku, kadangi kiekvienas turi vis skirtingą tikslą, tai įsivardinti tam tikrus kriterijus galima pagal save. Bet svarbiausia yra neskubėti ir gerai apgalvoti savo sprendimą.

Lauko plytelių kokybė yra labai svarbi

Norint pasirinkti tinkamą variantą, vien tik į grožį atsižvelgti nereikia. Taip pat svarbus aspektas, kuris gali nulemti jūsų apsisprendimą yra kokybė. Kadangi pas mus klimatas yra pakankamai skirtingas, tai ir plytelės turėtų atlaikyti skirtingas temperatūras, oro sąlygas ir panašiai. Tuo labiau, kad tiek vasarą, tiek žiemą jomis vaikščioti būtų saugu ir patogu.

Parašykite komentarą