Lenormand kortos – tai itin paprastos būrimo kortos, kur paprastų paveikslėlių ir simbolių pagalba yra užkoduoti tam tikri gyvenimo įvykiai, su kuriais susiduriame kiekvienas. Galima sakyti kad Lenormand kortos tai paprastesnės Taro kortos, tačiau tikrai gebančios nušviesti ateities įvykius ir padėti mums susiorientuoti sudėtingose situacijose.

Lenormand kortos, kaip beje ir Taro kortos, gyvenimišką situaciją vaizduoja iš įvairių pusių ir perspektyvų. Jų pagalba galime nuspėti besiartinančius įvykius, žmones, kurie dalyvauja ir daro įtaką klausiančiojo gyvenimui, psichologinius elgesio motyvus ir veikėjų nuotaiką arba reakcijas.

Lenormand kortos yra labai intuityvios, paveikslėliai dažnai sukelia teisingas asociacijas, kurios padeda teisingai interpretuoti kortų siunčiamą žinią ir gauti atsakymus į svarbius klausimus. Štai pavyzdžiui korta „pelės“ visiems mums asocijuojasi su kažkuo nemaloniu: pelių dažnai bijome, jos perneša purvą ir ligas- tad tą patį purvą gali „atnešti“ ir į analizuojamą verslą, – tai reiškia nuostolius, praradimus, piktavalių pastangas kenkti, pinigų praradimą, kenksmingą poveikį ir pan. Taro kortos neturi tokio paprasto aiškinimo,- šių kortų didieji ir mažieji arkanai leidžia itin detaliai matyti kiekvieną situacijos posūkį, bet ir reikalauja gilesnių žinių.

Santykiuose korta „pelės“, be abejo, reikš išdavystę, kito asmens kišimąsi, pasitikėjimo praradimą, magiją santykių išardymui, apkalbas, šmeižtą ir tiesiog barnius bei pykčius.

Visi nuolat sukamės tarp žmonių, bendraujame, bandome kurti santykius, turime pareigų, esame susaistyti susitarimais – tai kasdienis gyvenimas, gyvenimiškos patirtys bei tai lydintys džiaugsmai, sėkmės ir nesėkmių periodai. Užklupus nesėkmėms norisi žinoti kada jos baigsis, kada situacija pasitaisys kada patirsime prošvaistę ir likimo malonę,- visa tai gali padėti sužinoti paprastos ir lengvai skaitomos Lenormand kortos.

Turėdami šias kortas galime naudoti patį paprasčiausią kortų būrimą, kurį rekomenduojama atlikti taip:

  • Atsipalaiduokite, nusiraminkite, pasistenkite laikinai negalvoti apie varginančius dalykus.
  • Maišykite kortų kaladę, tai darydami mintyse laikykite vieną svarbų klausimą, pavyzdžiui „Ar šiemet išlaikysiu viravimo egzaminą?“ arba „ Ar mėnesio laikotarpyje gausiu darbą?“
  • Perkelkite kortų kaladę kaire ranka.
  • Ištraukite iš kaladės tris užverstas kortas ir išdėstykite jas viena eile.
  • Lenormand kortos suteiks jums atsakymą į jūsų užduotą klausimą, tad interpretuodami nenukrypkite nuo temos.
  • Pirmoji korta rodys kas vyko iki šiol susiję su užduotu klausimu. Antroji – dabartis, trečioji – ko galite tikėtis.
  • Jei visos trys Lenormand kortos pozityvios ir geros – atsakymas teigiamas, jūs sėkmingai pasieksite tai ko norite. Jie pirmoji korta prastesnė o likusios geros – rezultatas sėkmingas. Jeigu paskutinė korta yra bloga – ateitis nekokia ir panašu, kad išsikelto tikslo pasiekt nepavyks.
  • Kaip vystysis situacija, skaitykite iš pačių kortų, jos parodys ir emociją, gali būti kad pamatysite veikiančius žmones, nuo kurių priklausys rezultatas.

Taro kortos, Lenormand kortos ar bet kokios kitos pranašavimo kortos visuomet rodo tiesą, tad labai svarbu neapgaudinėti savęs. Jeigu matote kortą „kryžius“, „dalgis“ ar „pelės“ – gerai tikrai nebus, tad ruoškitės išbandymams ir sunkumams. Visada būkite žingsniu pirmesni, nei užklups nesėkmės ar išbandymų periodas. Atėjus laimės laikui – nepaleiskite sėkmės paukštės, sužinokite ateitį ir sėkmę išnaudokite visapusiškai.

Parašykite komentarą