Nusprendus įsigyti mobilų kondicionierių, reikia turėti nemažai žinių, norint jį išsirinkti. Padarytos kelios klaidos gali kainuoti nemažai, nes tuomet nebus užtikrintas visokeriopas jo darbas. Tad į ką reikėtų atkreipti dėmesį ir kaip jį tinkamai išsirinkti, aptarsime šiame straipsnyje.

Pajėgumas

Tai vienas iš svarbiausių kriterijų, pagal kurį turėtų būti renkamasi mobilūs kondicionieriai. Svarbu žinoti, kokį namų plotą reikės aptarnauti ir pagal tai jį išsirinkti. Informacijoje apie jį turėtumėte žiūrėti į BTU rodiklį. Kuo jis didesnis, tuo kondicionierius galingesnis. Taip pat neretai prie jų būna informacija, kuri nurodo, kokiam patalpos plotui jis yra tinkamas. Tad svarbu nepatingėti ir prieš perkant išsamiai paskaityti informaciją apie jį. Tačiau yra ir kita pusė, kad vien patalpos plotu vadovautis nereikėtų, reikėtų atkreipti dėmesį ir į kitus kambario kriterijus, tokius kaip sienų, lubų, grindų izoliacija, koks yra sienų aukštis, į kurią pusę nukreipti langai ir kt. Jei kambarys mažas, bet vėsiasnis, tai jam reikės šiek tiek galingesnio kondicionieriaus, nei įprastam mažam kambariui.

Skleidžiamas garsas

Atkreipti dėmesį, kokį garsą skleidžia oro kondicionierius yra labai svarbu. Juk nesinori per visą naktį girdėti jo garsų darbą, kuris trikdytų miegą ir taip neleistų pailsėti. Nepriklausomai nuo to ar bus naudojami pastatomi kondicionieriai ar jie bus pakabinti, jie gali skleisti labai skirtingą triukšmą. Todėl prieš perkant būtinai apie tai pasidomėkite. O idealiausias variantas būtų tas, jei galėtumėte tiesiogiai pasiklausyti kaip jis dirba ir kokį garsą skleidžia.

Dydis

Šis kriterijus labai svarbus, jei norima mobilų oro kondicionierių pasistatyti labai mažame kambaryje. Tada kiekvienas centimetras yra labai svarbus. Tad prieš įsigyjant, turėtumėte žinoti, kurioje kambario vietoje norėsite jį laikyti ir žinoti apytikslį plotą, į kurį jis turės tilpti. Nors mobilūs kondicionieriai yra lengvai transportuojami, bet vis tiek verta atkreipti dėmesį į jų dydį.

Papildomos funkcijos

Jau prieš perkant kondicionierių reikėtų žinoti, kokiai paskirčiai jis yra perkamas. Žinoma, pagrindinė jo funkcija yra atvėsinti orą, bet kartu jis gali turėti ir dar papildomas funkcijas, tokias kaip sugerti drėgmę, pašildyti orą ir kt. Tad labai svarbu žinoti, kokio prietaiso ieškoma

Parašykite komentarą