bionaturalis_prekes

Šiandien labai madinga išgirsti tokias frazes kaip: “Aš valgau tik sveikai”, “Aš nevalgau cukraus”, “Aš valgau tik natūralius produktus”. Bet kas iš tiesų yra tas sveikas gyvenimas? Ar užtenka tik nueiti į sporto salę ir sakyti, kad gyvenu sveiką gyvenseną? Daugelis gali sutikti, kad sveikai gyventi nėra tik sportas, sveikam gyvenimui labai svarbu ir mityba, dar geriau, jei ta mityba susidarytų iš natūralių produktų. Tačiau ar patys susimąstėte, kas yra tie natūralūs produktai, iš ko jie pagaminti, kokia yra jų nauda žmogaus organizmui. Apie tai norime pasikalbėti šiandienos straipsnyje, kurį paruošė TautosNamai.lt komanda. Gero skaitymo

Natūralūs produktai nauda įvairiapusė

Natūralius produktus galima apibūdinti kaip produktus, kurie yra apdorojami minimaliai, nepridedant papildomų priedų ar chemijos. Tai reiškia, kad tokiuose produktuose neturėtų būti tokių produktų kaip saldikliai, skonį stiprinančiųjų medžiagių, maistinių dažiklių ir kitų panašių priedų. Kad maistas būtų natūralus pridėtinius priedus keičiame natūraliais, pvz.: vietoj mums įprasto balto ar rudo cukraus yra naudojami saldumą suteikiantys produktai, tokie kaip datulės, bananai, medus arba cukranendrių ekologiškas cukrus. O įprasta druska keičiama jūros druska. Natūraliems maisto produktams galime priskirti ekologiškus aliejus, daržoves, vaisius, ryžius ar kruopas (jos būtinai turi turėti luobelę ir būti ekologiškos, kuriuos galite rasti parduotuvėje https://bionaturalis.lt ), ekologiška arbata, ir net kava be kofeino!  Natūralių produktų sudėtyje turėtume rasti minimaliai cukraus ar druskos pėdsakų, pridėtinių ne natūralių produktų.

ekologiski produktai
Bionaturalis produktus galite patogiai užsisakyti internetu, tačiau juos taip pat galite rasti didžiuosiuose prekybos tinkluose

Kur galime rasti natūralių produktų?

Natūralių produktų galime rasti beveik kiekviename prekybos centre arba Bionaturalis parduotuvėje. Norint maitintis ar naudoti tik natūralius produktus, labai svarbu skaityti kiekvieno produkto etiketę. Tad renkantis  produktus, reikės skirti daugiau laiko analizuojant etiketes, bet juk laikas nėra toks svarbus kai pagalvoji apie savo sveikatą. Šiame puslapyje taip pat rasite naudingos informacijos apie pačius produktus, nuolat yra pildoma nuolaidų skiltis, kurioje produktus galite nusipirkti net už pusę kainos! Saugus atsiskaitymas ir visos garantijos!

 

Kodėl naudinga vartoti natūralius produktus?

Jei norime palaikyti sveikesnį gyvenimo būdą ar numesti šiek tiek nepageidaujamo svorio, vertėtų pagalvoti apie natūralius produktus, kokią naudą jie suteikia. Jie yra naudingi, nes savyje neturi pridėtinių cukrų, skonį stiprinančių medžiagų, saldiklių, kurie didina svorį. Tad jei jau prisiruošėte eiti į sporto salę, būtinai savo mitybą pakeiskite kuo natūrališkesniais  produktai, kad greičiau ir lengviau pasiektumėte norimų rezultatų. Tad natūralūs produktai nauda žmogaus organizmui yra didžiulė, vėliau jūsų organizmas padėkos, kad renkatės būtent šiuos produktus.

 

Parašykite komentarą