Kas kačių auginime yra tik naujokai, tikriausiai ieškant pačios įvairiausios informacijos gali apsisukti galva, nes jos yra labai daug, o tikrai ne visada ji yra pateikiama aiškiai ir konkrečiai, tačiau pasitaiko ir dar blogesnių atvejų, kai ji yra pakankamai netiksli. Jeigu kalbėsime apie kačių maistą, tai yra ne vienas patarimas, kaip jas reikia maitinti, kad būtų galima gauti kaip įmanoma geresnį variantą. Tad šiame straipsnyje ir norime papasakoti kiek daugiau apie jų maitinimą ir duoti kelis, bet labai naudingus patarimus kaip reikia tai daryti.

Maitinkite reguliariai

Nors kačių maistas yra dedamas į jų skirtą indelį ir visuomet yra laikomas ant žemės, kad katės pačios galėtų kada nori, tada ateiti ir pasisotinti ir kai kam gali pasirodyti, kad tam nėra jokio reguliarumo, tačiau iš tiesų jis turi būti. Katės turėtų maitintis kelis kartus per dieną, todėl atitinkamu laiku visada turite įdėti joms maisto ir būtinai tokią normą, kokia ir turi būti. Kartais gali atsitikti taip, kad kačių maistas baigsis iš karto ir indelis taps tuščias, tačiau nereikia daryti tokios klaidos ir jo pildyti iš naujo. Taip visiškai bus pamestas ritmas, o ir katė ilgainiui gali priaugti nereikalingo svorio. Tad visada labai svarbu palaikyti reguliarumą.

Duokite sausą ir šlapią kačių maistą

Kačių maisto pasirinkimas yra labai didelis, todėl visada svarbu pasirinkti tą, kuris būtų vertingas katėms, bet kartu ir surasti tokį balansą, kad jos racionas būtų kiek įvairesnis. Tad šiuo atveju kuo puikiausiai gali tikti tiek sausas, tiek šlapias maistas. Jį reikėtų keisti, kad katei būtų ėsti maloniau. Toks maistas padės tinkamai veikti virškinimo sistemai ir pačių įvairiausių problemų neturėtų kilti. Tik dar labai svarbu pabrėžti vieną dalyką, kad pagrindiniu maistu negali tapti šlapias maistas. Visada pagrindinis maistas turi būti sausas ėdalas. Nors dažniausiai galima matyti tendenciją, kad šlapias maistas visada katėms yra geresnis pasirinkimas, bet tokios taisyklės visada reikia laikytis.

Atsižvelkite į kokybiškumą

Ir dar vienas naudingas patarimas, kurį galime duoti yra tas, kad visada reikia rinktis kaip įmanoma kokybiškesnį maistą. Jeigu iš tiesų mylite savo katę, viskas turėtų būti kaip įmanoma kokybiškesnis, pradedant nuo kraikas katėms ir baigiant įvairiais kačių žaislais, kad su jais visada būtų saugu žaisti. Tad kokybė bet kokiame žingsnyje yra labai svarbi, tad tai turėtų žinoti kiekvienas šeimininkas.

Parašykite komentarą