Nerti rankų darbo papuošalai grįžta į madą. Kuo jie išskirtiniai?

Ne paslaptis, kad mūsų senelės ar mamos anksčiau itin dažnai puošdavosi nertais papuošalais ar aprangos detalėmis. Į nertus papuošalus jos įdėdavo daug darbo bei laiko, kadangi nėrimas reikalauja susikaupimo bei kantrybės. Nėrimas skirtingais būdais padėdavo sukurti unikalius rankdarbius, kuriais puoštis buvo aktualu tiek kasdienybėje, tiek svarbiomis progomis. Kaip ir daugelis kitų anksčiau stilingais bei madingais laikytų sprendimų šiandien grįžta į mada besidominčiųjų akiratį, taip pat ir – vašeliu nerti aksesuarai bei nerti rankų darbo papuošalai. Kuo jie ypatingi ir kokius galite drąsiai rinktis šiandien?

Nertos detalės  tampa jau įprastų aksesuarų dalimi

Vąšeliu nertos detalės papuošalams išsiskiria savo smulkmeniškumu, joms sukurti reikalinga nusimanyti nėrimo technikose bei turėti su tuo susijusių įgūdžių. Patyrę tokių papuošalų kūrėjai šiandien gali pasiūlyti įvairių aksesuarų, kurie leidžia kiekvienai įsileisti nėrinius į savo kasdienybę. Nertų papuošalų išskirtinumas yra tas, kad jie yra vienetiniai ir tokie patys gaminiai nėra randami niekur kitur. Tokiuose papuošaluose vąšeliu nertos dalys yra sukietintos tekstilės kietikliu, kad išlaikytų savo puikią formą segint juos daug kartų. Vienas iš vąšeliu nertų papuošalų privalumų – lengvumas, todėl galite būti tikri, kad net dideli auskarai nenusvers ausies. Nertus elementus galite atrasti rankų darbo auskaruose bei žieduose, kuriuose dažniausiai pasitelkiami gėlių motyvai. Taip pat nėriniais šiandien gali būti aptrauktos gumos plaukams, padėsiančios suteikti romantikos palaidų plaukų šukuosenai bei sagės, kurias puikiai priderinsite prie įvairių tekstūrų viršutinių aprangos detalių. Nertos detalės taip pat atsiranda ir kaklo papuošaluose, kaip išskirtinio dizaino pakabukai. Tinkamai prižiūrimi nerti papuošalai gali tarnauti ilgai ir laikui bėgant nepraras savo vertės.

Kur rasti papuošalų su nėriniais ir kaip juos prižiūrėti?

Šiandien nertus papuošalus siūlo ne vienas rankų darbo papuošalų kūrėjas. Tokių papuošalų įprastai galite atrasti miestuose vykstančių mugių metu, šventėse, kuriose prekiaujama rankdarbiais arba, jei reikia čia ir dabar – internete. Tokiu atveju juos išsirinksite bei gausite greitai ir patogiai.  Kad Jūsų įsigyti rankų darbo auskarai ilgai džiugintų savo grožiu, patartina laikyti auskarus atskirai nuo kitų papuošalų maišelyje ar dėžutėje. Rekomenduojama reguliariai metalines auskarų dalis valyti juvelyrikos valymo servetėle, o susipurvinusias vašeliu nertas dalis plauti vandeniu ir muilu rankomis bei niekada neskalbti papuošalų skalbimo mašinoje.

Parašykite komentarą