Tie, kas namuose turi nemažai daiktų ir juos dažnai būna sunku kur padėti, vienas iš sprendimų yra įsigyti didesnę spintą, kurioje viskas tilptų žymiai lengviau. Kadangi spintų pasirinkimas yra tikrai nemažas ir jų skirtumai yra ganėtinai dideli, šiame straipsnyje papasakosime apie vienas iš jų, tai yra apie spintas su stumdomomis durimis ir duosime gana nemažai patarimų, kaip jas reikėtų išsirinkti.

Skirtingi durų tipai

Tie, kas nedaug yra susidūrę su tokios rūšies spintomis, gali pasirodyti, kad jos yra daugmaž vienodos, gali skirtis tik jų spalva, aukštis ir vidaus išdėstymas. Tačiau labiau pasigilinus galima matyti, kad tokios spintos turi net kelis durų tipus, kurie kaip ir būtų panašūs, bet žiūrint tikrai galima matyti skirtumus. Pačios populiariausios durys yra profilinės stumdomos durys. Jos palyginti yra gana tvirtos, ilgaamžės, jų montavimas paprastas ir kaina nėra didelė. Aplink visas duris yra matomas rėmas, kuris gali būti kaip rankena, už kurios paėmus jas galima lengvai atidaryti. Būtent toks rėmas ir yra pagrindinis išskirtinumas nuo kitų durų. Kitas pasirinkimas galimas toks, kad pagamintos durys slėptų visus bėgelius, neturėtų aplink jokio rėmo. Jos bus brangesnės nei įprastas modelis, nes pagaminti ir sumontuoti jas yra kur kas sudėtingiau.

Tinkamos vietos pasirinkimas

Bet kokia spinta yra privaloma kiekvienuose namuose. O jeigu jos bus kelios, tai bus idealus variantas. Tačiau ne visi butai yra tokie dideli, kad būtų įmanoma įsirengti net kelias spintas stumdomomis durimis. Tad jeigu tokios galimybės nėra, tuomet rinkitės vieną didesnę. Turbūt vienas geriausių variantų, kur ją būtų galima montuoti yra miegamasis. Ten patogiausia laikyti visus drabužius, nes iš ryto atsikėlęs iš karto galite rinktis, ką apsirengti šiandien. Jeigu yra galimybė, tokios rūšies nedidelę spintą galima įrengti vaikų kambaryje, kad jie visus reikiamus daiktus galėtų laikyti joje. Taip pat tokios rūšies spinta gali būti labai patogi prieškambaryje, jeigu jis yra pakankamai didelis. Tad ten bus patogu laikyti, ne tik paltus, striukes ir kitus viršutinius drabužius, bet ir batus ir kitus smulkius daiktus.

Tinkamas kainos ir kokybės santykis

Pradedant žvalgytis tokių slenkančios sistemos spintų, gali būtų sunku išsirinkti, nes jų yra skirtingų rūšių ir kainos yra ganėtinai skirtingos. Patartina nesirinkti pačios pigiausios spintos, nes jos kaina tikrai neatitiks aukštos kokybės. Labai didelė tikimybė, kad slenkantis mechanizmas greitai suges arba pradės traškėti, kas didelio malonumo tikrai nekels. Tad reikėtų orientuotis į vidutinę ir aukštesnę kainą, taip galėsite būti tikri, kad ne tik visa spinta bus pagaminta iš kokybiškų medžiagų, bet ir sistema bus pakankamai geros kokybės.

 

 

Parašykite komentarą