Daugeliui šiuolaikinių įmonių yra reikalingos IT paslaugos, tačiau neturint reikiamos komandos įmonės viduje, vadovams tampa svarbu atrasti profesionalius IT paslaugas teikiančius partnerius, su kuriais galėtų bendradarbiauti ne vienerius metus. Jeigu ir jūs šiuo metu ieškote išorinių IT paslaugų, tuomet skaitykite toliau. Šiame straipsnyje pateiksime keletą pagrindinių patarimų, kurie tikime, padės pasirinkti tinkamai.

Poreikių išsiaiškinimas

Prieš renkantis IT paslaugų teikėją, būtina nusistatyti konkrečius įmonės poreikius ir tikslus. Įvertinkite kokia šiuo metu yra situacija su jūsų IT ūkio priežiūra, ką norėtumėte patobulinti, kokių konkrečiai paslaugų jums reikia, kokį biudžetą šioms paslaugoms galite skirti. Atsakę į šiuos ir kitus jums svarbius klausimus, pasirinkti bus kur kas paprasčiau.

Patirtis ir kompetencija

Kiekvienai įmonei svarbu atrasti patikimą IT paslaugas teikiančią įmonę, kuri turėtų reikiamų žinių ir galėtų padėti išspręsti jums aktualius IT klausimus. Atsižvelkite į sėkmingai įgyvendintų projektų pavyzdžius, teikiamas paslaugas, su kokiais technologijų paketais ir strateginiais partneriais dirbama. Tai įvertinę, galėsite būti labiau užtikrinti, jog jums bus suteikiamos kokybiškos IT paslaugos, atitinkančios poreikius.

Klientų atsiliepimai ir rekomendacijos

Nors pasirinkti tinkamą IT partnerį gali būti ne taip jau paprasta, tačiau palengvinti šį procesą gali klientų atsiliepimai. Juose galėsite įžvelgti kaip įmonė komunikuoja su savo klientais, kaip operatyviai sprendžiamos problemos. Jeigu nerandate klientų atsiliepimų, paklausinėkite kolegų, verslo partnerių, draugų, galbūt jie galės jums rekomenduoti šią sritį gerai išmanančius specialistus.

Dėmesys saugumui

Šiais laikais tampa svarbu apsaugoti savo įmonę nuo įvairių kibernetinių atakų, kurios pastaruoju metu tampa dažnas reiškinys. Įsilaužimas į jūsų sistemą gali stipriai pakenkti ir turėti neigiamos įtakos įmonės reputacijai. Todėl įsitikinkite, jog IT paslaugas teikianti įmonė reguliariai atlieka programinės įrangos atnaujinimo darbus, gali pasiūlyti kieto disko šifravimo paslaugą, vykdo sistemų auditą ir taiko kitas prevencines priemones, kurios užtikrintų jūsų IT infrastruktūros saugumą,

Paslaugų planai ir kaina

Atsižvelkite į IT įmonės siūlomų paslaugų spektrą ir kainodarą. Peržvelkite siūlomus planus, atkreipkite dėmesį ar juose yra įtrauktos jums reikiamos paslaugos. Nors standartizuoti planai suteikia daugiau aiškumo, tačiau kai kurioms įmonėms reikia lanksčių sprendimų. Tad rekomenduojama ieškoti tokio paslaugų teikėjo, kuris gebėtų pasiūlyti jums reikiamą planą už tinkamą kainą.

Nesvarbu, ar jums reikalingos IT paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kituose Lietuvos miestuose, tinkamą įmonę galite lengvai atrasti internetu. Renkantis svarbiausia neskubėti, skirkite laiko IT įmonės paieškai – atsižvelgdami į aukščiau pateiktus patarimus ir jums svarbius pasirinkimo kriterijus, galėsite priimti pagrįstą sprendimą.

Parašykite komentarą