Parkingas Kauno oro uoste: kaip sutaupyti ieškant parkingo vietos automobiliui?

Vykstant į svajonių atostogas ar į komandiruotę kyla klausimas – kur saugu statyti automobilį? Žinoma, jei gyvenate tame pačiame mieste kaip ir oro uostas, galite pasinaudoti taksi ar pervežimo paslaugomis. Bet ką daryti, jei skrydis numatytas iš Kauno oro uosto, o jūs gyvenate Vilniuje ar kitame nuo Kauno oro uosto nutolusiame mieste? Kur galima saugiai palikti savo transporto priemonę? Ar verta taupyti pinigus automobilio saugumo sąskaita? Parkingas Kauno oro uoste yra prieinamomis kainomis, tačiau kur tokį rasti?

Ar verta rinktis nesaugomą aikštelę, kas gali nutikti?

Automobilio palikimas nesaugomoje aikštelėje – tiesioginis kelias į vagystę. Vis dar yra žmonių, kurie klaidingai mano, kad parkingas Kauno oro uoste yra itin prabangus ir daug pinigų reikalaujantis malonumas. Šie žmonės taupymo sumetimais nusprendžia rizikuoti ir statyti automobilius nesaugiose nemokamose aikštelėse toli nuo oro uosto. Tai esminė klaida, galinti rimtai paveikti kelionės malonumą. Žinoma, automobilių vagysčių procentas šiandien yra daug mažesnis nei 1990-aisiais. Bet tikrai neturėtumėte atsipalaiduoti. Pasirinkę nesaugią parkavimo vietą, grįžę greičiausiai nerasite galinio vaizdo veidrodėlio ar, kraštutiniais atvejais, paties automobilio. Automobilių stovėjimo vietų pasiūla Kauno oro uoste tikrai didžiulė. Kiekvienas gali rinktis pagal savo norus ir finansines galimybes. Pasinaudojus išankstinio parkavimo paslauga ir užsisakius parkavimą internetu, šios paslaugos kaina gali nesiekti 5 eurų. Suvalgyti sumuštinį lėktuve ar išgerti puodelį kavos oro uoste greičiausiai jums kainuos brangiau nei palikti automobilį saugioje stovėjimo aikštelėje visai dienai. Todėl visiškai nelogiška rizikuoti neapibrėžtoje vietoje ir palikti transporto priemonę likimo valiai.

Kodėl verta viską planuoti iš anksto?

Laiko atžvilgiu taip pat protingas sprendimas rezervuoti vietą automobiliui iš anksto. Mes visi skubame lipti į lėktuvą, o automobilių stovėjimo vietos nerezervavus dažnai būna užimtos. Ši nedėkinga situacija gali sukelti stresą, aptemdyti gerą nuotaiką ir priversti ieškoti alternatyvių skubių sprendimų, dažnai tiesiogiai privesdama prie didelių, neplanuotų išlaidų. Iš anksto rezervavus parkavimo vietą galima išvengti šių nemalonių, stresinių situacijų ir sutaupyti laiko. Parkingas Kauno oro uoste suteikia galimybę saugiai ir greitai pastatyti automobilį saugomoje aikštelėje bet kuriuo paros metu. Automobilių stovėjimo aikštelė yra šalia oro uosto, todėl išvykimo salėje galite būti per kelias minutes. Verslo ar poilsinėms kelionėms ruošiamės iš anksto, tai yra įprasta ir natūralu. Ieškome viešbučių, rezervuojame automobilį, planuojame maršrutą, kruopščiai paruošiame kelionei reikalingus dokumentus, susirenkame visus reikalingus daiktus. Kad išvengtumėte streso ir rūpesčių dėl netikėtumų, taip pat turėtumėte pasirūpinti savo automobiliu iš anksto. Saugus ir patogus automobilių statymas yra tai, ko nereikėtų nuvertinti ar pamiršti. Juk tikrai nesinori produktyvios komandiruotės ar malonių atostogų gadinti nemalonumais, o juk visos problemos, kurios susiję su automobiliu yra lengvai išsprendžiamos.

Parašykite komentarą