statyba

 

Bet kokių statinių statyba ir kiti su tuo susiję veiksmai – atsakingas darbas. Todėl atmestinai atlikti darbai gali ateityje labai brangiai kainuoti. Viskas natūralu – juk patikėjus tai  patyrusioms meistrų rankoms, sutaupysite ne tik savo brangaus laiko, tačiau greičiausiai ir pinigų. Kai statybos darbai turi būti atlikti greitai itin profesionaliai, tuomet tinkamos komandos pasirinkimas tampa kone esminiu kriterijumi, siekiant kokybės ir garantijų. Tegul jūsų namų ar darbo vietos statyba tampa nepriekaištingu ir profesionaliai atliktu projektu.

Šiandien bene kiekviena įmonė turi savo internetinį puslapį. Tai labai paranku mums, būsimiems klientams.  Prieš užsakydami statybos darbus, būtinai pasidomėkite įmonės įgyvendintais projektais. Jeigu atliktų darbų sąraše  rasite  pramoninės statybos, gyvenamosios statybos, administracinės statybos ar kultūros paveldo statybos įgyvendintus projektus, tuomet galite būti ramūs – radote tinkamus statybos darbų vykdytojus.

statyba

Kokius darbus paprastai atlieka statybos įmonės? Tai:

  • Bendruosius statybų darbus. Tai įvairiausi žemės darbai, pamatų įrengimas, hidroizoliacijos įrengimas, mūro darbai, stogo konstrukcijų įrengimas, fasadų įrengimas ir kita.
  • Specialiuosius statybos darbus. Šiai kategorijai paprastai priskiriama santechnikos darbai, elektros darbai, šildymo įrengimas, vėdinimo ir kondicionavimo sistemų įrengimas.
  • Lauko ir vidaus apdailą.
  • Interjero dizainą ir projektavimą.
  • Namų rekonstrukciją ir renovavimą.
  • Statybų techninę priežiūrą.

Statybos versle yra labai svarbūs sertifikatai bei leidimai. Patikima ir sėkmingai dirbanti statybos įmonė juos turi turėti, kurie leidžia užsiimti tokia veikla.

Reiktų  nepamiršti ir rekomendacijų. Rekomendacijos ar patarimai iš draugų ar bendražygių yra puikus būdas išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią statybos kompaniją.

Išmokite skaityti jums pateikiamas darbų sąmatas. Jose turėtų būti nurodytos šios kainos: darbai, kaip bus atliekamas darbų valdymas, medžiagos, technologijos, galimos rizikos. Tikrai atsakingi meistrai atvirai išdėstys klientui visas galimas rizikas ir nenumatytų išlaidų galimybes. Be to, tikrai profesionali komanda pirmiausia savo veiklą grindžia  nepriekaištingu statybų taisyklių laikymusi. Kam jos reikalingos?

Pirmiausia tam, jog jūsų projektai ir statybų darbai būtų atlikti nepriekaištingai. Be to, statybos taisyklės garantuoja darbuotojų saugumą, nes numanomi, aptariami ir, kiek įmanoma, pašalinami galimi rizikos veiksniai. Tuo tarpu, pati įmonė išlošia, užsitarnaudama socialiai atsakingos įmonės vardą ir  taip įgydama tiek partnerių, tiek konkurentų, tiek savo  darbuotojų ar trokštančių pas juos įsidarbinti, pagarbą. Taigi, išlošite ir jūs. Rūpindamasi savo geru vardu, statybos kompanija automatiškai garantuoja profesionalų savo meistrų darbą.

 

Parašykite komentarą