Stiklinės gertuvės: jų pliusai ir minusai

Kai kuriems gali atrodyti, kad gaminiai, kurie padaryti iš stiklo ne visada gali būti patvarūs, todėl neretas pasirenka kitą alternatyvą. Tačiau verta pripažinti, kad stikliniai gaminiai yra labai gražūs, tad tam tikrais atvejais juos verta pasirinkti. Jeigu kalbėtume apie stiklines gertuves, tikriausiai sulauktume įvairių nuomonių, tai yra teigiamų ir neigiamų, kodėl jas verta, o galbūt neverta rinktis. Todėl šiame straipsnyje norime papasakoti kiek daugiau apie stiklines gertuves ir pateikti jų pliusus ir minusus, kad padaryti apsisprendimą būtų kur kas paprasčiau.

Stiklinių gertuvių pliusai

Nors kai kam gali pasirodyti, kad stikliniai daiktai gali turėti vos kelis pliusus, tačiau stiklinės gertuvės jų turi ne vieną ir tikrai drąsiai jas galite rinktis. Pirmiausia jos yra permatomos, todėl kuo puikiausiai galite kontroliuoti vandens kiekį, kurį išgeriate ir kada ją reikia papildyti. Juk kai gertuvė yra permatoma, tikrai negalite to daryti ir kada pritrūksta vandens galite pamatyti tik tada, kai jau ji būna tuščia. Stiklinės gertuvės yra patrauklios ir tuo, kad jas drąsiai galima plauti indaplovėje, net jeigu ir vandens temperatūra bus pakankamai aukšta. Tikrai nereikėtų galvoti, kad stiklinės gertuvės yra nepatvarios ir greitai dūžtančios. Jeigu bus pasirenkama tinkama ir kokybiška, tikrai nebus taip, kad netyčia kažkur smarkiau ją trinktelėjus ji suduš. Kokybiškos gertuvės, kurios pagamintos iš stiklo gali atlaikyti tikrai nedidelius smūgius ir joms jokio pažeidimo tikrai nebus.

Stiklinių gertuvių minusai

Kaip bebūtų, tačiau kaip ir kiekvienas daiktas, taip ir stiklinės gertuvės turi savus minusus, tad pateikiame juos. Pirmasis minusas, kurį galime įžvelgti yra tas, kad tokiose gertuvės galima laikyti tik vandenį arba kitą šaltą gėrimą. Jeigu norite padaryti šilto kavos, to nerekomenduojama, nes nebus galima išlaikyti jos šilumos, tad po tam tikro laiko, kava jau bus šalta. Tačiau vanduo bet kokiu atveju yra reikalingas ir per dieną jo reikia išgerti pakankamai, todėl gertuvė gali tarnauti tinkamai. Jeigu nepasitikite ir galvojate, kad stiklinės gertuvės greitai suduš, kaip apsaugą galite naudoti specialų įdėklą, kuris dar labiau apsaugos nuo sutrenkimų ir šio minuso galima išvengti.

Rinktis ar nesirinkti stiklines gertuves?

Kaip matome, stiklinės gertuvės turi nemažai pliusų, todėl galime daryti išvadą, kad tai gali būti puikus pasirinkimas. Tad jeigu iki šiol dvejojote, galite matyti, kad toks daiktas gali būti pakankamai patvarus ir turintis ne tiek daug minusų.

 

Parašykite komentarą