Tinkama minkštų kampų priežiūra

Minkšti kampai yra stilingas bet kurio kambario priedas, tačiau, kad jie ilgus metus išliktų gražūs, juos reikia kruopščiai prižiūrėti ir tvarkyti. Šiame tinklaraščio įraše aptarsime, kaip tinkamai prižiūrėti minkštus kampus, kad galėtumėte ilgai džiaugtis jų grožiu ir patogumu.

Dėmių valymas

Minkšti baldai gali būti jautrūs dėmėms, todėl svarbu žinoti, kaip tinkamai juos valyti. Pradėkite nuo dėmės nuvalymo drėgnu skudurėliu. Nešveiskite ir netrinkite dėmės, nes taip galite pažeisti audinį. Jei dėmė vis dar išlieka, pabandykite dėmę valyti švelniu valymo tirpalu, pavyzdžiui, plovikliu. Venkite aštrių cheminių medžiagų, pavyzdžiui, baliklių, nes laikui bėgant jos gali pakeisti apmušalų spalvą.

Reguliarus valymas

Norint, kad apmušalai atrodytų kuo geriau, svarbu juos reguliariai valyti. Reguliariai siurbkite dulkių siurbliu, naudodami apmušalų priedą arba šepetį, ir naudokite specialiai apmušalams skirtą šepetį, kad nepažeistumėte audinio. Taip pat retkarčiais turėtumėte naudoti drėgnas šluostes, kad galėtumėte kruopščiau nuvalyti dulkes ir išvalyti baldus nerizikuodami, kad drėgmė, prasiskverbusi į baldų pluoštus, juos sugadins.

Išvengti žalos

Kad jūsų baldas išliktų nepriekaištingos būklės, svarbu imtis priemonių, kad išvengtumėte bet kokios žalos, pavyzdžiui, audinio išblukimo ar plyšimo dėl pernelyg didelio nusidėvėjimo. Tai reiškia, kad reikia vengti tiesioginių saulės spindulių poveikio ir atsargiai perstumdyti baldus, nes staigūs trūkčiojantys judesiai gali sukelti audinio įplėšimus. Be to, jei dažnai naudojate baldus, būtinai ant jų nedėkite sunkių daiktų, kurie laikui bėgant gali ištempti ar kitaip susilpninti audinį.

Rinkitės kokybiškus gaminius – kurie tarnaus ilgiau

Svarbiausia investuoti į geros kokybės audinį, nes jis ne tik geriau atrodys, bet ir bus patvaresnis, todėl galėsite ilgiau džiaugtis savo baldais. Taip pat verta pirkti dėmėms atsparius audinius, kad lengvai išvalysite išsiliejusius skysčius ir dėmes. Tai ypač aktualu, jeigu turite mažų vaikų ar naminių gyvūnėlių.

Nepamirškite, kad, kalbant apie apmušalų priežiūrą, geriausias vaistas yra prevencija. Reguliari priežiūra ir atsargus elgesys su baldais gali turėti įtakos jų ilgaamžiškumui.

Kokybiškus baldus rasite tinklapyje baldainamams.lt. Šiame tinklapyje galite rasti platų baldų, kurie atitiks visus jūsų poreikius ir tarnaus daugelį metų, pasirinkimą. Taip pat, rasite daug naudingų patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti baldus, kad jie metai iš metų išliktų gražūs.

Parašykite komentarą