Tinkamas vasarinių padangų pasirinkimas

Po truputį artėjant vasaros sezonui, reikia pasirūpinti ne tik savimi, bet ir automobiliu, kurį vairuojate. Po žiemos jį reikia ne tik jį patikrinti, galbūt reikia kažką pataisyti ar pakeisti. Tačiau neužtenka vien techniškai jį paruošti vasarai, reikia pasirūpinti ir vasariškomis padangomis. Kadangi jų pasirinkimas yra nemažas, tad kai kam gali būti sunku nuspręsti, kokį variantą pasirinkti. Todėl šiame straipsnyje norime papasakoti daugiau, kaip tinkamai išsirinkti vasarines padangas.

Į ką reikia atkreipti dėmesį?

Renkantis vasarines padangas būtina atkreipti dėmesį į kelis aspektus:

  • Pirmiausia reikia kreipti dėmesį į saugumą, nes tai yra pats svarbiausias dalykas. Todėl nereikia rinktis pačių pigiausių variantų, nes labai didelė tikimybė, kad kokybė nebus pati aukščiausia.
  • Pagaminimo metus. Kai kam tai gali pasirodyti nesvarbu, tačiau data yra labai svarbi. Jeigu norite tikrai gerų padangų, tai jos turi būti ne senesnės nei 5 metai.
  • Labai svarbu žinoti ir matmenis, nes padangos gali būti skirtingų dydžių, todėl reikia derinti prie automobilio. Nes taip galima susilaukti įvairių problemų ir vairavimas bus nesaugus.
  • Labai svarbu žinoti ir tą faktą, kada paskutinį kartą buvo pirktos padangos. Nerekomenduojama su jomis važinėti daugiau nei du sezonus, tad jeigu jūs neprisimenate, kada keitėte, šie metai turėtų būti tokie, kuriais keisite.

Kaip pasirinkti patį geriausią variantą?

Tikriausiai galima sutikti ne vieną draugą ar pažįstamą, kuris perka universalias padangas, tai yra jos tinka važinėti ištisus metus ir pasikeičiant sezonui, jų nereikia keisti. Tačiau tai yra didžiulė klaida ir taip sudaromos sąlygos ne taip saugiai važiuoti ištisus metus. Tad geriausia rinktis du atskirus komplektus. Vasarinės padangos skirtos važiuoti šiltu metų laiku, o žieminės – šaltuoju metų laiku. Ir taip galėsite kuo puikiausiai stebėti, kaip jos susidėvi ir galbūt jau po pirmo sezono jos turės būti pakeistos. Ir apskritai renkantis padangas pagal sezoną gaunate nemažai naudos, vienas iš jų, mažesnės kuro sąnaudos, o tai daugeliui yra aktualu.

Protektoriaus gylis

Dar vienas labai svarbus dalykas renkantis vasarines padangas yra protektoriaus gylis. Aišku, kai jas pirksite naujas, jis bus pats didžiausias ir laikui bėgant po truputį dėvėsis, ypač tai aktualu, kas automobilį naudoja ypač dažnai. Tačiau vėl šiuo atveju atsimušame į kokybę, kuo padangos bus kokybiškesnės, tuo protektorius susidėvės mažiau ir jas reikės keisti rečiau.

Parašykite komentarą