Praktiškai kiekvienas iš mūsų turime krikšto tėvus, su jais bendraujame, švenčiame įvairias šventes. Neretai, kai juos reikia sveikinti, pritrūksta idėjų, ką būtų galima jiems padovanoti, o ypač tai nutinka tada, kai šventės išpuola labai dažnai. Todėl šiame straipsnyje norime papasakoti, kokios dovanų idėjos gali tikti krikšto tėvams.

Marškinėliai

Tikriausiai kiekvienam būtų smagu gauti kokią nors šmaikščią dovaną, kuri būtų skirta tik jums. Viena iš idėjų gali būti marškinėliai. Tačiau jie turėtų būti ne bet kokie, o su šmaikščiu, įdomiu ar kitokiu užrašu, kuris parodytų, kad ši dovana dovanota nuo krikšto vaikų. Marškinėliai gali tikti tiek krikšto mamoms, tiek krikšto tėvams, tad jeigu yra reikalinga kokia nors bendra dovana, tai gali būti puikus pasirinkimas.

Puodeliai

Kavą ar arbatą geriame kiekvienas, todėl yra puiku, jeigu jomis mėgautis galima iš mėgstamo puodelio arba kuris turi tam tikrą reikšmę. Jeigu norite padovanoti kažką naudingo ir universalaus, galima rinktis puodelius su įdomesniu užrašu ar nuotrauka, kuri primintų tam tikrą įvykį ir keltų geras emocijas. Yra puiku, kad tam tikrus dekoro niuansus galite išsirinkti patys, taip galvojant apie svarbų žmogų ir parodant dėmesį jam. Puodelis irgi yra universali dovana, todėl tiks bet kuriam iš krikšto tėvų, bet kokiai progai, tinkamai parinkus užrašą arba paveikslėlį.

Kojinės

Kojinės gali būti išskirtinė įvaizdžio dalis, todėl kai kurie jas renkasi itin atsakingai, derindami prie turimų drabužių. Tikriausiai ir kai kuriems matyti kitokias kojines nei įprasta yra kur kas gražiau. Todėl dar viena dovanos kriksto tevams idėja gali būti ne kasdienės kojinės. O ne kasdienės nebūtinai turi reikšti kitokios spalvos ar su įdomesniais paveikslėliais. Jeigu norite padovanoti tikrai reikšmingą dovaną, reikėtų sugalvoti tokius žodžius ar pasisakymą, kuris būtų svarbus ir turėtų tam tikrą reikšmę. Tad vienu kartu padovanosite universalumą ir puikų prisiminimą, kuris parašytas kiek įdomiau, o ne ant lapo ar atvirutės.

Dėžutė

Įvairios dėžutės gali būti naudojamos visokiems daiktams susidėti, kad jie turėtų savo vietą ir visi smulkūs daiktai nesimėtytų bet kur. Tad dar viena idėja, kurią galima pasinaudoti yra sukurti asmeninę dėžutę tam tikriems daiktams laikyti. Krikšto mamai galite sukurti dėžutę papuošalams laikyti, krikšto tėčiui – jeigu jis mėgsta žvejybą, galite sukurti žvejybinę dėžutę.

 

Parašykite komentarą