velux roletai

Vis daugiau lietuvių savo namus kuria skandinavišku stiliumi, kadangi jis yra labai jaukus, praktiškas, galiausiai, mielas, kadangi jo esmė yra įkomponuoti akcentus, kurie parodo – kokie žmonės čia gyvena.

Vienas svarbiausių akcentų namuose yra roletai, kadangi jie ne tik apsaugo namus nuo smalsių akių bei tiesioginių saulės spindulių, tačiau taip pat ir formuoja namų interjerą. Žinoma, reikia atsakingai rinktis tuos, kurie skoningiausiai dera Jūsų Skandinaviško stiliaus interjere. Bene labiausiai giriami Velux roletai, tačiau nepamirškite, kad svarbu ne tik kokybė, tačiau ir kitos pasirinkimo smulkmenos.

Šviesios spalvos – svarbiausia

Skandinaviško stiliaus interjere dažniausiai stengiamasi suderinti kuo daugiau šviesių spalvų. Tuomet kambarys ne tik atrodo labai gražiai, tačiau taip pat ir jaukiai. Taip pat tai yra labai geras pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi, kad erdvė nebūtų labai apkrauta, kad kiekvienas joje esantis akcentas trauktų akis ir langų uždangalai tarsi nesugertų visko, kad yra aplinkoje.

Tuomet ir siūlome šviesūs roletai. Ne tik balti, tačiau ir kreminiai, žinoma, kitų spalvų, kurie kuria jaukumu kvepiančią aplinką, kurioje yra labai gera būti ir kuri yra tokia patraukli, kad traukia aplinkinių pagyras.

Patalpos, kurios nėra apkrautos

Skandinaviško stiliaus interjeras dažniausiai neatsiejamas nuo akcentų, kurie kuria namų jaukumą. Tiesa, tai nereiškia, kad šio tipo patalpose reikia derinti labai daug daiktų. Tikrai ne. Kiekvienas turi būti apgalvotas, toks, kuris ne tik atrodo gražiai, tačiau taip pat ir pasakoja kokią nors istoriją. Tokios patalpos dažniausiai parodo, kad čia gyvena laimingi žmonės, kuriuos jungia meilė ir Pasitikėjimas vienas kitu. Tai yra gėlės, nuotraukos, knygos… Visa tai – gražu, jauku, kelia ramybės jausmą.

Roletai derinami prie grindų dangos?

Bet kokiame interjere dažniausiai siūloma roletus derinti prie grindų dangos. Tačiau nėra vienos derinimo taisyklės. Kol vieni žiūri, kad pavyktų palaikyti kuo harmoningesnę sintezę, tuo tarpu kitiems labiausiai patinka kontrastas. Jeigu kalbėtumėte būtent apie skandinavišką interjerą – tokiu atveju būtent derinimas savo spalvine gama dažniausiai reikalingas. Svarbu, kad nebūtų per daug didelių kontrastų. Jie labiausiai atitinka modernaus interjero apibrėžimą.

Norisi kokybės

Skandinaviškame interjere, kuris dažniausiai vadinamas labai lengvu, norisi kokybės. Ir reikia. Juk šio tipo interjeras dažniausiai vadinamas eklologišku, tad reikia pirkti tokius daiktus, kurie tarnaus daug metų. Įsigydami roletus iš patikimų prekybos vietų galite būti ramūs, kad jie jums tarnaus labai ilgai. Žinoma, tai džiugina. Ir dėl to, kad galiausiai sutaupote, ir dėl to, kad tokie roletai atrodo gražiau, nes kokybė – puikiai matyti.

Roletų priežiūra

Radus gerus roletus galėsite būti ramus, kad Jūsų langai bus dekoruoti ilgam laiko tarpui. Svarbiausia yra skirti bent jau minimaliai laiko jų priežiūrai. Pirmiausia, žinoma, dulkių valymas, kuris galimas yra tiesiog su drėgna šluoste, taip pat, mechanizmo patikra. Jeigu matote, kad jie veikia ne taip gerai kaip iki tol – būtinai reikia kreiptis į meistrus, kadangi be patirties galima padaryti dar daugiau gedimų, kurie vėliau bus sunkiai sutvarkomi.

Skandinaviško stiliaus interjeras, sutikite, tikrai labai jaukus. Natūralu, kad lietuviai jį renkasi gana dažnai. Ir dėl to, kad dominuoja medis, kuris yra artimas mūsų sieloms, ir dėl to, kad toks interjeras yra šiltas. Gera, kad gyvensite vietoje, kuri tikrai bus NAMAI. Tokie namai, kokie Jums labiausiai patinka ir kuriuose – gera bei jauku būti.

Parašykite komentarą