video operatorius

Vestuvės – viena svarbiausių gyvenimo švenčių, kurioje stengiamės, jog viskas būtų tobula – nuo aplinkos iki pačių svečių nuotaikų. Kiekvieni jaunieji svajoja, apie išskirtinai jaukias ir smagias akimirkas artimųjų apsuptyje, tai yra lyg nesibaigianti pasaka, euforijos jausmas ir ypatingas dėmesys, kuris lydi jaunuosius visą dieną.  O video operatorius tai užfiksuoja savo kamera, atrenka geriausius vaizdus. Jeigu reikia juos skirtingai modifikuoja, padaro lyg Jūsų pasakos filmą, kurį galėsite žiūrėti daug kartų ir mintimis persikelti į šią svajingą šventę dar ne vieną kartą.

video operatorius
Nuotrauka iš fototakas.lt archyvų

Kuo skiriasi vestuvių fotografas nuo vestuvių video operatoriaus?

Abu šie specialistai perteikia šventės akimirkas, tačiau tai yra visiškai skirtingi dalykai. Nuotraukose paprastai yra užfiksuojamas tam tikras momentas, sekundė, kurioje atsispindi Jūsų vidinė būsena, o video operatorius atlieka filmavimo darbus ir sumontuoja pačias įspūdingiausias sekundes. Tai ypač aktualu jauniesiems, kadangi daugelis teigia, jog po vestuvių ne visus momentus prisimena, kadangi visą dieną Juos lydi euforiją ir visų dėmesys.

Vienas labiausiai laukiamų video yra – pirmasis jaunųjų šokis. Kurio mokymasis ypač vyrams sukelia labai daug streso, kadangi nesinori suklysti. Dabar vyrauja mada, jog jaunieji sukuria savo vestuvinį šokį patys, naudodami skirtingus šokių elementus ir perdarydami juos savaip.  Juk nenorėtumėte pamiršti, kaip atrodė Jūsų pirmasis šokis, kokios vyravo emocijos ir kiek aplamai pati vestuvių šventė džiaugsmo suteikia. To negalime perteikti per nuotraukas. O kai stebėsite Jums skirtą vestuvinį filmuką – bent trumpam mintimis nusikelsite į šventę daug kartų.

Gavę vestuvių įrašus, jaunavedžiai aktyviai jais dalinasi Youtube, Facebook ir kitose platformose. Aišku, nerekomenduojame viešai atskleisti visos šventės detalių, kai kuriuos momentus reikia pasilikti tik sau. Jeigu norėsite – pagaminsime atskirą mini filmuką kuris gali trukti iki 1-3 minučių, taip palikdamas intrigą ir kitų nedalyvavusių žmonių baltą pavydą. Publika itin pakeri vaizdai padaryti drono pagalba, ypač grojant Jūsų mėgstamiausiai muzikai.

Kokia video operatoriaus kaina?

Kaina priklauso nuo pasirinktos datos, perkamų paslaugų kiekio. Kainas galite rasti svetainėje fototakas.lt . Šie specialistai teikia kompleksiškas vestuvių paslaugas, tad rinkdamiesi vestuvių fotografą ir video operatorių „nušausite” du zuikius vienu šūviu, o atlikti jų darbai kalba patys už save. Atsiliepimus galite rasti tiek facebook, youtube, paslaugos.lt portaluose. Patikėkite rekomendacijomis ir daugiau Jums nebereikės jaudintis.

Tekstą paruošė ir patalpino Tautos Namai Komanda.

Parašykite komentarą