Gimtadieniai vaikams yra viena svarbiausių dienų metuose. Reikia organizuoti tokią šventę, kad ji savo geromis emocijomis iki kitų metų vėl ir vėl primintų – kokia ji buvo nuostabi. Žinoma, kad tai yra tėvelių pareiga, kurie šiuo metu gali džiaugtis labai įvairia pagalba organizuojant šventę.

Vieni tokių labai svarbių pagalbininkų yra personažai. Jie tikrai ne tik linksmina vaikus, tačiau atlieka ir daug kitų funkcijų, kurios svarbios šios nuostabios šventės metu. Plačiau apie jas pasakoja animatorė Rūta.

Norisi daugiau pramogų

Animatoriai gali organizuoti įvairius žaidimus ir konkursus, pritaikytus vaikų amžiui ir pomėgiams. Tai gali būti judrieji žaidimai, protiniai žaidimai, kūrybiniai žaidimai ir kt. Žaidimai ir konkursai padeda vaikams išsijudinti, linksmintis ir ugdyti įvairius įgūdžius.

Animatoriai gali naudoti įvairius rekvizitus ir prizus, kad žaidimai taptų dar įdomesni“,- pasakoja Rūta.  „Jie gali naudoti muziką, šviesas ir specialiuosius efektus, kad sukurtų linksmą ir įsimintiną atmosferą“,- priduria. Pramogos padeda vaikams atsipalaiduoti, išreikšti save ir sukurti nepamirštamų prisiminimų.

Animatoriai – kai tėveliams norisi dėl nieko nesukti galvos

Planuojate vaiko gimtadienį ir norite atsipalaiduoti bei mėgautis švente kartu su savo atžala ir svečiais? Tuomet samdyti animatorių – puikus sprendimas! Jis padės tėveliams ramiai mėgautis akimirkomis, kol specialistas pasirūpins vaikų užimtumu.

Jis organizuos įvairius žaidimus, konkursus ir estafetes, kurie yra pritaikyti vaikų amžiui ir pomėgiams. Tai padės vaikams išsijudinti, linksmintis ir ugdyti įvairius įgūdžius. „Specialistai sukurs linksmą ir energingą atmosferą naudodami muziką, šviesas, specialiuosius efektus, burbulus, veido piešimą ir kt. Pasakos vaikams istorijas, dainuos dainas, šoks ir vaidins, kad mažieji svečiai nenuobodžiautų“,- pasakoja Rūta.

Tai specialistas, kuris geba modeliuoti balionus ar kitas figūrėles, dalyvauti kartu su vaikais šokiuose ir dainose, daryti nuotraukas ar filmuoti vaizdo įrašus, kad užfiksuotų šventės akimirkas… Viską, ko reikia, kad gimtadienis būtų tobulas.

Animatoriai turi būti pasirenkami pagal vaiko poreikius. Būtent jis turi nuspręsti – kas džiugins šventės metu. Šiuo metu profesionalūs aktoriai gali būti… beveik bet kas, tad būtinai išnaudokite jų paslaugas. Tai padarys gimtadienį įspūdingą ir nepamirštamą.

Parašykite komentarą