Automobilių supirkimas Klaipėdoje

Gerėjant pragyvenimo lygiui Lietuvoje, palaipsniui atsiranda ir vakarų valstybėse paplitusios paslaugos. Viena iš jų automobilių supirkimas Klaipėdoje. Tai yra paslauga skirta rajono gyventojams, kuriems reikia atsikratyti savo automobilio čia ir dabar, nesvarbu kiek ir kokių defektų jis gali turėti, ar yra su pasibaigusia technine apžiūra. Šių automobilių nereikia plauti, poliruoti ar kitaip tvarkyti smulkius defektus kaip neveikiančias lemputes, barškėjimą važiuoklėje ar kitus smulkius trūkumus, kuriuos pašalinti reikia skirti laiko ir pinigų. Tad šiandienos straipsnyje norėsime pasikalbėti, kokie yra automobilio supirkimo niaunsai ir eiga

Automobilių supirkimo eiga:

  1. Savo naršyklėje turite suvesti adresą https://supirkejubaze.lt ir užpildyti reikalingą formą. Joje reikia įkelti automobilio nuotraukas, techninę charakteristiką – spalva, metai, variklis, koks kuras ir savaime aišku defektai bei Jūsų norima gauti kaina. Jeigu aplinkybės yra tokios, jog nežinote automobilio kainos, leiskite supirkėjams siūlyti savo. Būtinai palikite savo kontaktinį telefono numerį, elektroninį paštą.
  2. Paprastai pirmieji automobilių supirkėjų skambučiai atsiranda po 15 minučių, o jeigu Jūsų turimas modelis yra ne toks populiarus galite tekti palaukti ir 45 minutes, jog gauti pirmuosius pasiūlymus.
  3. Susitariate automobilio paėmimo vietą, laiką kuris patogus Jums ir atsikratote nereikalingo daikto. Paprasčiau nebūna!

Svarbūs niuansai, kuriuos privalote žinoti:

  • Automobilio supirkėjai tai profesija, o auto supirkimas tai yra darbas. Savaime aišku, jog gausite mažiau nei rinkos kaina, tačiau gaunate patogumą, bei taupote savo laiką. Tai savo pinigų verta paslauga, kadangi Jums nereikia bendrauti su įkyriais pirkėjais, atsakinėti į pasikartojančius klausimus apie automobilio būklę, derinamą kainą ir kitus dalykus. Mokėti už brangius automobilių skelbimų portalus.
  • Galite siūlyti net ir daužtus automobilius, ar net automobilius, kurie skirti dešinėje pusėje esančiam eismui. Profesionalūs supirkėjai atvažiuoja ir išsiveža tokius automobilius saugiai, traliuko pagalba.
  • Puslapio formoje pasirinkti savo miestą. Taip autosupirkimo procesą padarysite sklandesniu, bei greičiau gausite pasiūlymus.
  • Klaidinga nuomonė yra tai, jog į auto supirkimą yra dedami tik prastos būklės automobiliai, kurie kainuoja iki tūkstančio eurų. Čia taip pat yra siūlomi brangesni retesni modeliai, arba populiarūs bei paklausą turintys, tačiau reikalingas greitas pardavimas ir pinigai. Auto supirkėjai atsiskaito grynaisiais pinigais, arba bankiniu pavedimu iškarto.

tekstas paruoštas tautosnamai.lt portalo redakcijos

Parašykite komentarą