gefest pečius

GEFEST GFS Gamintojo duomenys, arba kaip gimė tikros rusiškos pirties krosnelės ir katilai gefest gfs.

Pirmiausia patikrinkime technolit rusija, korporacijos, kuri gamina gefest gfs, istoriją: Karenas Lavrentjevas yra visiškai įsikūręs įmonėje „technolit” („Gefest Gfs”). karenas karenas yra „technolit”, kuri jau 30 metų gamina kieto geležies gaminius, kūrėjas. buvo didžiulis tikėjimas, kad bet kuri mediena kūrenamų pirčių linija, nesvarbu, kokia būtų emblema ar maketas, gali pagaminti geriausios kokybės pirtį. tai tapo pirties krosnelių tikėjimu, kuriuo tiki turbūt 95 % žmonių.

Tuo metu gamintojas pradėjo gaminti elementus pertraukiamoms krosnelėms ir negalėjo suprasti, kodėl prieš 12 metų žmonės užsisakydavo pirties krosneles, kainuojančias nuo 3 000 iki 4 000 eurų, ir kodėl šimtą penkiasdešimt eurų kainuojanti malkomis kūrenama pirties krosnelė, kurią buvo galima įsigyti bet kurioje pirtyje, tapo netinkamu kelių klientų pasirinkimu.

Prieš 15 metų lietuvoje egzistavo ta pati bėda, susijusi su požiūriu ar supratimu apie tinkamą pirtį. Vyravo vienodos formos pirčių asortimentas ir niekas nebuvo laikoma tikra lietuviška pirtimi. dėl neįtikėtino know-how pasikeitimo šiomis dienomis įsitikinimai smarkiai keičiasi, nors pečių tipo pirtys vis tiek sėkmingai veikia.

GEFEST GFS autorius pradėjo tai analizuoti ir išsiaiškino, koks didžiulis skirtumas tarp kasdienės pirties krosnelės ir pertraukiamos pirties asortimento ar galbūt tamsios pirties. šių pirčių komforto negalima lyginti su niekuo kitu. atsirado keli puikūsMatmenys. tai tapo 60/60 padalijimas tarp temperatūros ir generuojamo garo dydžio. tada pradėjome nepamiršti, kaip suprojektuoti tokią pirties krosnelę, kurią būtų galima įmontuoti net į nedidelę garinę, tačiau kuri vis tiek generuotų tą patį įprastą našumo lygį. Taigi nereikėjo degti 4 ar 5 valandas, naudoti daug malkų, lyginti pelenų ir pan.

gefest pečius

Pagrindiniai klausimai buvo šie:

  • Kaip įkaitinti akmenis iki +350-400 laipsnių pagal Farenheitą, nes tai yra maksimaliai ekologiškas būdas, kaip išgauti norimą pirties režimą ir didelę drėgmę – 50/60 proc.
  • Kaip ilgai išlaikyti įkaitintus akmenis tokioje aukštoje temperatūroje.
  • Būdas, kaip išspręsti konvekcijos ir infraraudonųjų spindulių spinduliuotės problemas, kurių neįmanoma išspręsti naudojant įprastas medžiu kūrenamas krosneles.
  • Būdas, kaip pastatyti ilgaamžę krosnelę

prireikė daug bandymų ir eksperimentų, kad būtų sukurta tvirta ir ilgaamžė krosnelė, kurioje naudojami svarbiausi lydiniai. tuo tarpu šiuolaikiniame „gefest gfs” gaminyje naudojamos net 4 nuostabios kaltinės geležies lydinių rūšys. atsižvelgiant į vertinimus, fantastiškiems pirties krosnelės skyriams reikalingi unikalūs technologiniai namai. dėl šios priežasties dešimties metų kūrimas, bandymai, kelios klaidos ir pataisymai baigėsi išskirtiniu pirties gaminiu.

Įprastinės pirties rūšies pirtyje pakelti temperatūrą be drėgmės yra paprasta beveik su bet kuria pirties krosnele. tačiau, norint įsigyti 60/60 režimą, reikia technologinių atsakymų. „Gefest” rado sprendimą.

 

Parašykite komentarą